dekorasyon

Dekorasyon Nasıl Yapılmalı?

Eviniz, eviniz güzel eviniz. Günün tüm yorgunluğunu attığınız, kafanızı dinlediğiniz, dostlarınız ile vakit geçirdiğiniz.

Aslında her kadının evi mabedidir desek abartmış olmaz. Kadının en iddialı olduğu yerler arasında evleri baş sırayı alır.  O yüzden ev dekorasyonu son derece önemli bir konudur. Sadece evinizin olması veya çok paranızın olması asla yeterli değildir.

dekorasyon
dekorasyon

Önemli olan dekorasyonu doğru yapabilmek biraz da konu. Bunun için bir iç mimardan yardım alınabileceği gibi kişi kendisi de mevcut birikimlerine dayanarak çok güzel bir biçimde dekorasyon yapabilir.

Gelin olayın birkaç püf noktasına değinelim:

Dekorasyon Önerileri

  • Öncelikle evin bir tarzı olmalı. Nasıl bir evde yaşamak istediğinize karar vermelisiniz. Modern tasarım olan bir ev mi, hippi tarzı bohem bir ev mi yoksa klasik tarzda dekora edilmiş bir ev mi?
  • Bu soruya yanıt verildikten sonra ikinci aşama buna uyan mobilya seçimleridir. Modern tarzda olan evlerde çağdaş ve minimalist mobilyalar idealdir. Klasik evler için varaklı tasarımlar, berjer koltuklar bu işin olmazsa olmazlarıdır.
dekor önerileri
dekor önerileri
  • Eğer klasik bir ev ise kadife ve dantel perdeler, gösterişli avizeler idealdir. Modern tasarımlı evlere ise kübik avizeler ve gizli aydınlatmalar kullanılabilir.
  • Aksesuarlar da asla atlanmaması gereken detaylardır. Bir masa aile fotoğraflarına ayrılabilir örneğin.
  • Gelelim halılara, klasik tarzda olan bir evde geometrik desenler moda bile olsa çok abes duracağı gibi, modern mobilyalar arasında da göbekli halıların sırıtacağı aşikârdır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.