tarz

Değişimler Bitmez Modanın Yenilikleri

Moda her an her durumda değişebilen ne zaman değişeceğini de kestiremediğimiz bir olaydır. Moda insanların her konuda en büyük yardımcılarıdır. Bir yere gideceğimiz zaman ya da özel günlerde hep kafada bir kaygı vardır. Ne giysem? Ne taksam? Nasıl renk versem? Böyle iyimi? Oldu mu? Olmadı? Bütün sorular ard arda sıralanır ve işte o anda aklımıza moda gelir ve moda bizim en iyi kurtarıcılarımızdır.

moda
moda

Moda Ne Üzerinde Etkilidir?

Modanın en etkili olduğu konular bellidir. Kıyafetler, aksesuarlar, ayakkabılar, saç stilleri, makyaj ve bazı küçük detaylar…

Moda sadece kadınlar için var olan bir şey değildir. Moda hem kadın, hem de erkekler için vardır. Modanın amacı kıyafetlerin vücuda yakışması, verdiği asalet ve uyumdur. Modaya uygun giyinmek için her parçanızın da birbirine uyması gerekir.

tarz
tarz

Öncelikli olarak kıyafet modasından bahsedelim. Kıyafet modası gidilen ortama ve fiziğe göre değişebilir. Kıyafet tek parça elbise veya abiye ise önemli olan ayakkabı ve kıyafete uygun aksesuar seçimidir ama 2 parça kombin yapılacak bir kıyafet ise buna daha çok dikkat edilmeli kombinler birbiri ile uyumlu olmalıdır.

Kıyafetler ayakkabı ve aksesuarlarla uyumlu dedik ama bunlara uyması gereken makyaj ve saç stilleri de vardır. Mesela günlük hayatta abartılı makyaj ve dağınık topuz yaptırmak hiç hoş olmaz bu nedenle moda sizin ortamınıza göre saç stilleri ve makyaj tipleri belirlemiştir.İyi ve güzel bir görünüm için modayı her zaman takip edin.

yeni moda
yeni moda

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.