Coppertone Güneş Kremi

Yaz sıcağının altında cildinizin yanmaması, kızarmaması ve kötü bir görünüm oluşmaması için kullanabileceğiniz en iyi kozmetik ürünü güneş kremleridir. Güneşin zararlı etkilerini en aza indiren ve cildinizin yanmasına engel olan güneş kremlerine en çok yaz aylarında deniz kenarında dinlenmeye çekilen tatilciler ihtiyaç duyar. Aslında yazın inşaatta çalışan, tarlada çalışan, rehberlik yapan, kargo dağıtan kısacası güneş altında uzun zaman geçiren ve cildinde yanma olan herkes güneş kremi kullanabilir.

Onlarca farklı markanın güneş kremleri tercih edilebilir ancak bu alanda uzman olan ve nerdeyse sadece güneş kremi alanında üretim yapan Coppertone güneş kremi alanında bir numaradır. Astronotlarında tercih ettiği marka olan Coppertone bebek, çocuk ve yaşlılar için özel güneş kremleri üretirken yağlı, kuru ve karışık cilt tiplerine göre de güneş kremleri üretiyor.

Coppertone
Coppertone

Coppertone 45 Faktör Güneş Kremi

Güneş kremlerinin üzerinden farklı sayılara sahip bir faktör değerleri bulunur. Bu değer güneşten korunma süresini gösterir ve kişiye göre değişir. Yani güneşin altında cildiniz 10 dk. içerisinde yanıyorsa Coppertone 45 faktör güneş kremi kullandığınız da cildinizin güneşte yanma süresi 45 kat artar.

Coppertone markasının en bilinen ve en çok tercih edilen faktör değeri olan 45 yaz aylarında hemen hemen pek çok cilt tipi ile uyumludur. Yağsız olması nedeniyle akne oluşumunu engelleyen ve parlak bir görüntü oluşturmayan güneş kremlerini adresinde bulabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.