Çocuklarınızı Oyunlardan Uzaklaştırmayın

Zamanında hepimizin yapmak isteyip de yapamadığımız, karşımıza engellerin çıktı şeyler mutlaka olmuştur. Özellikle oyun konusunda aile büyükleri çocukları olabildiğince oyunlardan uzaklaştırmaya çalışmaktadırlar. Oysaki gelişme çağındaki çocuklar en fazla oyuna ihtiyaç duymaktadır.

savaş oyunları

Çocuk büyütmek ince ayrıntılar gerektiren bir bilinçlilik ister. Özellikle ebeveynlerimiz çocuklarının savaş oyunu oynamasına oldukça kötü gözle bakmaktadırlar. Onların gelişimini kötü etkileyeceğini düşünerek önüne geçmektedirler. Aslına bakarsanız böyle bir şey yoktur. Yani şuanda  katil olan, canilik yapan insanların hepsi küçüklüklerinde şiddet içeren oyunlar oynamalarına izin verilen insanlar mı? Tabi ki de hayır. Bu nedenle oyunlardan çok çocuklarımızın yetişme koşulları çevreleri gelişim sürecinde oldukça etkilidir.

İnternet bizlere oldukça imkan sunmaktadır. Gelişen teknolojik ortamlar sayesinde istediğimiz her işlemi internetten yapabilmekteyiz. Özellikle boş vakitlerimizde bizlere oyun seçenekleriyle  oldukça cazip gelmektedir. İnternet üzerinde yapılan araştırmalar savaş oyunları tarzındaki oyun türlerinin en çok tercih edilerek oynandığını göstermektedir.

Sizlerde çocuklarınız yada kendiniz için en eğlenceli oyunları sitesinden ulaşabilirsiniz. Sende oyunların büyülü dünyasında yerini alarak savaş oyunları oyna ve savaşmanın tadına var.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.