Clean Room

Kapsamlı çalışmalarıyla yurt içi ve dışında fark yaratan Vona, ilaç tesisleri, biyoteknoloji alanı,GMP laboratuarları ve clean room  gibi hayati önemi olan hizmetler sunmaktadır.  Faaliyet kapsamında yer alan tüm hizmetlerde yüklenici firma niteliğiyle faaliyetlerini sürdürür.  Projelerde bütün süreçte memnuniyet veren sonuçlar geliştirmektedir.

Clean Room Hizmeti

Clean room ve diğer hizmetlerde tasarım, mühendislik, yer izni, lojistik gibi süreçlerde Vona, müşterilerin beklentilerini karşılayan özelliktedir. Bir projenin süreçlerinin bitiminde anahtar teslim şeklinde hizmeti sonuçlandırır. Müşteri beklentileri konusunda kaliteli hizmet vermeyi temel prensiplerinden biri olarak gören Vona, kendi tecrübesini de kullanarak iyi bir çözüm ortağı olmayı hedefler. Bazı ek hizmetleriyle tamamlayıcı etkisini de hissettirir.

Özel Proje Teslim

Vona ile özel projeler anahtar teslim şeklinde size sunulur. Zamanlama ve adaptasyon konularında ideal bir çözüm ortağı olacaktır. Lojistik süreci de dâhil olmak üzere endüstriyel tesisler ve özel bina projelerinde sorunsuz şekilde işlemler devam eder. Vona hakkında daha fazla bilgi almak ve iletişime geçmek isteyen müşteriler için http://www.vona-int.com/en adresi daha aydınlatıcı olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.