Çiftçioğlu mobilya köşe takımı

Mobilya ve dekorasyon sektöründe ki hareketlilik her geçen gün artmaya devam ediyor. İnternet ve sosyal paylaşım alanlarının herkes tarafından kullanılmaya başlanması ile birlikte mobilya ve dekorasyon hizmetleri de bu alandaki yerini almaktadır.

2000 li yılların başlarında hayatımıza giren internet günümüzde artık vazgeçilmezler arasında ki yerini almış ve insanların her zaman kullandıkları bir ortam olmaktadır.

merkür köşe takımı
merkür köşe takımı

 

Üretici ve satıcıların ürünlerini pazarlamak amacı ile internet ortamını oldukça fazla kullandıkları bilinmekte ve görülmektedir. Öyledir ki bir firma ile çalışacak kişiler internet aracılığı ile daha önce o firma ile çalışan kişilere yani referanslara ulaşabilmekte, memnuniyeti ve firma hakkında ki diğer soruları öğrenmektedir.

Çiftçioğlu mobilya firması da 1969 yılından beri vermiş olduğu mobilya hizmetini sanal ortama taşıyan firmalardan biridir. l koltuk modelleri ile alanında adından en çok söz ettiren markalardan birisi olması onu ayrıcalıklı kılmaktadır.

üranüs köşe takımı
üranüs köşe takımı

Özellikle 2010 ve 2011 yılı içerisinde çıkartmış oldukları özgün ve ideal köşe takımları ile pek çok mobilya sevenden tam not almayı başarmıştır. Kişiye özel olarak hazırlanan ve ölçüler doğrultusunda yapılan köşe koltuk takımları da firmanın yapmış olduğu yeniliklerin başında gelmektedir.

4 comments

  1. merhabalar ben uranus köşe takımını çok beğendim. yakında düğünü olacak abim için hediye olarak almak istiyorum. herşeyiyle çok iyi duruyor fakat bi sorun var beyaz renk olmamalı. vizon rengi mevcut mudur acaba ?

  2. herkes ewini saraya benzetmek ister fakat doğru tercihleri yapmak çok zordur. eğer doğru tercih yapıp gerçekten evinizi saraya çewrmek istyosanız çiftçioğlu mobilyayı şiddetle tawsiye ederm. ben aldım sarayda yaşıyorum..

  3. iyi günler. gerçekten güzel modellere sahip kaliteli bir marka olmuş. fakat ben eskişehir de yaşıyorum burada şubesini bulamadım bakamadım internetten. türkiye geneline dağıtım yapıyorlar mı yoksa bizim mi alıp gelmemiz gerekiyor

  4. benim çocukluğumda evimizde köşe takımı vardı ve onun üstünde çok rahat oyun oynayabildiğimi hatrlıyorum. çocuklar için vazgeçilmez büyükler içinde evinizi daha büyük ve sade gösteriyor. kullanışlı olduğu için tercih edilebilir olarak görüyorum ben.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.