Çanta Modelleri Nasıl Seçilmeli?

Modası geçmeyen, beden sorunu olmayan, çok amaçlı kullanılan tek aksesuar çantadır. 7’den 70’e hiç bir kadın çantasız yapamaz. Trendler değişir, moda gelip geçer, çanta modelleri başkalaşır ama her zaman bize eşlik etmesini istenir. Fakat her bayan, doğru çanta modelleri seçmek konusunda isabetli kararlar veremeyebilir.

Çanta Modelleri Amaca, Fiziğe ve Gardıroba Uygun Olmalı!

Çoğu kez görünüşüne, rengine, tasarımına aşık olunarak alınan çantalar amaca uygun alınmadığı için, ya uygun stil bulup kullanılamıyor ya da alakasız bir stile uyum sağlama mücadelesi veriyor. Örneğin, çalışan bir kadının, ajanda, laptop, evrak dosyaları gibi iş gereçlerine uygun dizayn edilmiş bir çanta kullanması gerekirken, farklı bir çanta ile zor anlar yaşaması kaçınılmazdır.

Vücut yapısı da çanta seçimlerinin belirleyicisidir. Göze hoş görünmek isteniyorsa fiziki yapıya uygun çanta modelleri seçilmelidir. Ufak tefek bir cüsse de kocaman bir çanta veya enine boyuna bir bayanda minicik bir çanta da estetik durmayacaktır.

Bir de kıyafetlerinizle uyumlu olma sorunu var ki bu da en fazla hata yapılan konulardan biri. Eğer paranız limitsizse sorun olmaz belki, ama çantaya göre kılık kıyafet alınmaz! Kullanmayacağınız türde ve renkte çanta modelleri size cezp etse bile gardırobunuzdaki stilinizi düşünerek almanız da yarar, kaliteli çantalar için ise sayfasını ziyaret etmekte, isabetli kararlar var!

canta

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.