calvin klein

Calvin Kleine Euphoria İle Özel Hissedin

Yaratıcısı Calvin Richard Klein olan, başta parfüm olmak üzere; jean, iç giyim ile aksesuar tasarımı ve üretimi de yapan marka 1968’ den beri bir dünya markası olmaya devam ediyor. Özellikle parfüm konseptinde kendini kanıtlamış marka kadın, erkek ve unisex parfümleriyle kozmetik alanında da ön sıralardaki yerini koruyor.

Sadece koku olarak değil, son derece estetik tasarımlarıyla da göze çarpan Calvin Kleine, yıllardır sürdürdüğü başarısı ile kalitesini birleştirerek sürekli kendini yenileyen yüzü ile vizyonunu genişletmeye devam ediyor.

calvin klein
calvin klein

Bayan parfümleri arasında Euphoria ile muhteşem bir çizgi yakalayan Calvin Kleine, daha sonra bu parfümü unisex yaparak sadece bayanlara değil erkeklere de hitap etmeye başladı. Taze yeşiller, nar ve hurma gibi meyve aromaları, orkide ve siyah menekşe gibi çiçeklerin en asili ile birleşerek eşsiz bir parfüm tasarımı yapılmış. Satış rekorları kıran Calvin KleineEuphoriaaromasını siz de muhakkak denemelisiniz.

En Çok Tercih Edilen Calvin Kleine Parfümleri

Calvin KleineEuphoria’nın yanında, Calvin KleineEternity ise markanın ürettiği hafif ama çok hoş kokulu en çok tercih edilen parfümlerinden bir diğeri. Unisexolarakta kullanılan bu parfüm bir çok kişinin tercihi olmaya devam ediyor.

CkOne olarak piyasada çok uzun zamandır yerini koruyan parfüm ise hafif ama tatlı kokusuyla kadın ve erkek kullanıcıların gözdesi. Unisex olarak kullanılan bu parfüm markanın en iyi parfümleri arasında yerini alıyor.

Bu şahane markanın parüfmlerine ise  alışveriş sitesinde indirimli fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz. Kozmela, kozmetik alanında verdiği online alışveriş imkanı ve güvenilirliği ile hizmetinizde.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.