Bumerang, Türkiye’nin en iyilerini seçiyor

Blog kategorisinde derecelendirme yapan ve ödüllendirme yapan Hürriyet’e bağlı oluşum Bumerang, bu yıl da en iyileri seçiyor. Yarışmaya 20 binin üzerinde blog müracaat etti. Kazananların açıklanması ve ödül dağıtımı ise 29 Kasım tarihinde Hilton Conventation Center’da gerçekleşecek.

Sosyal medya sektörünün önemli isimlerinin gerek jüri üyesi gerek konuşması olarak katılacağı etkinlikte, alana yönelik pazarlama gibi önemli konular hakkında da konferanslar düzenlenecek. Günün ardından konferanslara katılım gösteren kişilere, bu aanda eğitim aldıklarına dair bir sertifika da takdim edilecek.

20.000’den fazla sayıda blog başvurusunun ardından onaylanan katılımcılar belirnecek. Bu aşamadan sonra SMS oylamasına geçilecek. En iyilere ise jüri karar verecek. Toplam 6 blog kategorisinde ödül dağıtalacak, bir de jüri özel ödülü verilecek. Böylece 7 blog sahibi iPad kazanma şansına sahip.

“Blogger eğitimi” de verecek yarışmaya son başvuru tarihi 15 Kasım. Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen etkinlik büyük ses getirmiş ve blog derecelendirme ve kullanıcıları kaliteli bloglarla buluşturma açısından oldukça faydalı olmuştu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.