Bu kış şapkalardan başınızı alamayacaksınız

‘Şapkasız çıkmam abi!’ Repliğinde de olduğu gibi bu kış şapkasız dışarı çıkmak istemeyeceksiniz. Çünkü 2012 şapka modası sizi kendisine hayran bırakacak.

Şapka modası 2012
Şapka modası 2012
Derya Baykal şapkası
Derya Baykal şapkası

Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez aksesuarlarından olan şapkalarımız yine gardroplarda yerini kaybetmeyeceğe benziyor. Sade bir kıyafetin şık bir tamamlayıcısı olabilir bu şapkalar.

örgü şapka modelleri
örgü şapka modelleri

Sizin sade görünümünüze iddialı bakışlar yükleyebilir. Başımızı soğuktan koruduğu gibi tarzımıza da katkıda bulunup hoş görünümler kazandıracaktır. Ayrıca berelerle bütünleşmiş ponponlar da görünümünüze şirinlik katacaktır.

şapka modası
şapka modası

Fiyonklar birçok kıyafette olduğu gibi şapkalarda da kendini gösterecek. Renk renk şapkalar, ilginç tasarımlar görmek bu yıl hepimize nasip olacak. Gelin bu şapka çeşitliliğine bir de yakından bakalım..

bebek şapkası modelleri
bebek şapkası modelleri

2 comments

  1. Ben şapkaları çok severim.Pek çok çeşitte şapkam var.Ben özellikle klasik olmayan daha değişik olan modelleri tercih ederim ve bunun yanında da renkli renkli olmasını isterim.

  2. ya benim hoşuma daha çok bebek şapkaları gidiyor ama bedenleri yok kafamada olmuyor bende mecburen arkası sallanan şapkalardan kullanıyorum diğerleri hiç hoşuma gitmiyor:s

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.