Bot Ayakkabı Modelleri

Soğuk, yağışlı,karlı sonbahar ve kış mevsiminin vazgeçilmez ayakkabıları olan botlar bu mevsimlerde kullanılabilecek en uygun ayakkabı türüdür. Boğazlı yapıları sayesinde ayağı bileğe kadar kavrayan, kalın ve dişli tabanı sayesinde yer ile ayak arasına mesafe koyup buzlu ve kaygan zeminlerde kaymayı önleyen botlar sahip oldukları yoğun malzeme kullanımına rağmen diğer ayakkabılara yakın fiyattan satılır.

Kış günlerine hazırlık için bot ayakkabı almak isteyenler sezon başlangıcı yerine sezon sonunda alınmalıdır. Bunun için de sezon sonunda firmaların düzenledikleri sezon sonu indirimleri ve kampanyalarından faydalanmak gerekir.

Bot Ayakkabı
Bot Ayakkabı

Bot ayakkabı alınırken kullanılan malzemenin hakiki deri olmasına ve nefes alıp vermesine, tabanın termo taban özelliğine sahip olması ayrıca bağcıklı olmasına özen gösterilmeli. Termo taban ayak sıcaklığına göre kendini düzenler ve ayakların terlemesini önler. Bağcıklı olması botun ayakkabıyı tam kavraması ve bu sayede de kullanıcının botla tam uyum göstermesi açısından önemlidir.

Bot Ayakkabı Fiyatları

Her sektörde olduğu gibi ürünler mevsimsel değişikliklere bağlı olarak değişir. Yeni bir mevsime geçildiğinde yeni sezon ürünleri satışa çıkar ancak bu ürünler yüksek fiyattan satışa sunulur. Bu nedenle bot ayakkabı almak isterseniz kış mevsimini değil yaz mevsimini tercih etmelisiniz. Örneğin; adresinde satışa sunulan erkek bot modelleri % 50’ye varan indirimlerle 120 TL yerine 59,99 TL’den başlayan fiyatlarla ücretsiz kargo ve taksitli ödemeyle satışa sunuluyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.