Bosch Servis Merkezi

Bazen evinizde herhangi bir beyaz eşyanın arızalanması zamanınızı ve sabrınızı tüketebilir. Bu arızanın onarım sonrasında tekrarlamasıysa hiçbirimizin istemeyeceği bir durumdur. Bu nedenle servis seçimlerinde dikkatli olmamız ve çalışacağımız servisin konusunda uzman olması gerekir.

Bosch servisi tam da bu noktada sorunlarınıza kalıcı çözüm üretmek için devreye girer. Anadolu yakasındaki yayın servis ağı ile bosch markalı ürünlerin onarımlarını ve genel bakımlarını yapan teknik servis sizlerin talepleri doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için hafta içi ve hafta sonu sürekli çalışmaktadır.

Bosch servisi işini severek yapar ve profesyonel bir işçilikle kaliteli hizmetler ortaya çıkartır. Verdiği tüm hizmetlerin bedelini minimum seviyede tutarak tüketicilerinin ekonomisini zorlamaz. Sektördeki yirmi yılı aşkın deneyimiyle en profesyonel çözümleri üretir.

Bosch Servis Merkezi
Bosch Servis Merkezi

Sürekli öğrenme ve kendisini geliştirme çalışmasında olan bosch teknik servis personeli hizmetlerindeki kalite anlayışını gün geçtikçe arttırmaktadır. Tüm beyaz eşya tüketicilerinin istediği gibi kaliteli ve güvenilir bir teknik servis olmayı başaran firmamız bu vizyonu koruyabilmek amacıyla başlıca prensiplerinden asla vazgeçmemektedir.

Tıpkı bosch a yakıştığı gibi para kazanmayı güven kaybetmeye tercih etmeyen firmamız sizlere verdiği servis hizmetlerinde karşılıklı güvenin kazanılması için pek çok çalışma yapmaktadır. Bunların başında orjinal bosch yedek parçaları kullanımı ve servis sonrasında hizmete olan güvenin arttırılması amacıyla bir yıl garanti verilmesi yer almaktadır.

Klima Kombi ve Beyaz Eşyaların Onarımları Bosch Servisinden Sorulur !

Size en yakın bosch servisi hizmeti için 441 26 96 numarasını aradığınızda tüm elektronik cihazlar hakkında bilgi sahibi olan çağrı merkezi çalışanlarımız şikeyetlerinizi dinler ve sistem üzerinden kaydınızı oluşturur. Daha sonra size en yakın servis birimlerimize arıza hakkında sizden alınan bilgiler aktarılır ve hizmet süreci başlar. En hızlı şekilde onarım ve bakımlar gerçekleştirilir.

Bosch servisimizden alacağınız tüm bakım , onarım ve kurulum hizmetleri aynı gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Zamanınızın değerini bilen bosch servisi için yapmanız gereken ihtiyacınız halinde ulaşabilmeniz için 441 26 96 numaralı bosch servisini bir kenara not almak.

Bosch servisine ulaşabileceğiniz internet sitesi adresi olan yi ziyaret ettiğinzde hizmetler hakkında bilmeniz gereken herşeye ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda aklınıza takılan tüm beyaz eşya sorunları içinde bosch servisini arayabilirsiniz.

Bosch servisi hakkında görüş öneri ve şikayetlerinizi firmamızın telefon numaralarından teknisyen kodu ile birlikte iletmeniz durumunda gerekli tüm servis iyileştirme çalışmaları en kısa sürede başlatılacaktır. Firmamız bosch markasının yetkili servisi değildir. Özel servis olarak hizmet vermektedir. Servis merkezimiz kartaldadır.

3 comments

  1. Daha önce beyaz eşya servisi konusunda çok sorun yaşamıştım bu verdiğiniz firmayı aradım ve çok çabuk geldiler gerçekten yardımcı oldular teşekkür ederim

  2. Bence servis konusundaki en büyük problem güler yüz, ürünü tamir edemeseler bile yüzünüze karşı güleryüzlü olsalar anlayışla karşılarsınız ama genel servisçilerde bu yok. Ancak bu firmayı aradığımda personelinin konuyla yakından ilgilenmesi ve güler yüzlü işe yaklaşımı dikkatimi çekti, gerçekten tebrik ederim

  3. Diğer arkadaşların yorumunu görünce ben de merak ettim açıkcası, bosch bulaşık makinemiz sıkıntılı servisten önce teknik servis olarak sizi çağıracağım, bugün sizi aramış olurum teşekkr ederim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.