Beyaz Eşyalarınızın Yıllık Bakımlarını Ertelemeyin

Ev kadınların en dikkat ettikleri şey bulaşıklarının tertemiz ve pırıl pırıl olmasıdır. Özellikle akşama gelinecek olan misafirler için her zaman en iyi tabakların çıktığı yemek davetlerinin en büyük yardımcısı bulaşık makinelerimizdir. Sanılanın aksine evdeki beyaz eşyalarımız sadece bozulduğunda değil. Yıllık bakımları yapılmak içinde teknik servislerin bakımlarına ihtiyaçları vardır. Özellikle Ataşehir bosch servisi ile sizlere sunulan hizmetler her geçen gün büyüyerek devam ediyor.

En önem verilen şey,  tadilatı ve bakımları yapılan ürünlerin garanti kapsamlarıdır. Firma bünyesinde yapılan her ürünün ve takılan her yedek parçanın garanti süresi 2 yıldır ve bu yıl içerisinde olan tüm işlemler firma bünyesine garanti kapsamındadır ve her türlü bilgiyi kolaylıkla danışabileceğiniz personeller tarafından sizlere sınırsız hizmet verilir.

ataşehir beyaz eşya servisi
ataşehir beyaz eşya servisi

Tüm personellerin konusunda uzman olan ekipler içinden seçildiği ve yaptıkları iş akışlarını başarı ile yapan gruplardan oluştuğu personelleri ile diğer tüm firmalardan ayrılan Ataşehir Arçelik servisi ile tüm bulaşık makinenizi ve beyaz eşyalarınızı güven içinde teslim edebilirsiniz.

Ön keşif için gelecek olan ekip teknik tüm işlevlerini yerine getirir ve istediğiniz bakımları yaparak cihazlarınızı aynı gün size kullanacak şekilde teslim ederler. Böylelikle cihazlarınız daha uzun ömürlü olacak ve bulaşıklarınız çok daha iyi yıkanacaktır. Yüksek paralar vererek aldığınız bu beyaz eşyaların kullanım sürelerini arttırmak da sizin elinizde. Yapılan işlemlerden emin olabilmek için ve en nemlisi teslim ettiğinizde başına neler geldiğini bilemediğiniz için en güvenilir adresler olan Ümraniye bosch servisini kullanabilirsiniz.

adresi üzerinden iletişim numaralarına ulaşabileceğiz firma en kısa zamanda dilediğiniz yere gelecek ve istediğiniz tüm elektronik aletlerinizin bakımını en iyi şekilde yapacaklardır. Hem siz kendi güvenliğiniz için, hem de eşyalarınızın güvenliği için yıllık bakımlarınızı ertelemeyin ve uzun süreli kullanım sağlayın.

 

3 comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.