Ben10 Macerasının Yeni Adresi

Uzaylıların dünyayı istila etmek istemelerine ve kötü emellerine ulaşmalarına karşılık dünyada onlarla mücadele veren bir kahraman vardır ve bu kahraman ben10 adında bir çocuktur.

Bütün dünyada popülaritesi olan ve çocuklar kadar geçler tarafından da sevilen ben10 her bölümünde izleyiciyi ayrı bir maceraya götürmektedir. Kahramanımız bileğinde bulunan onritmix ile tam 10 ayrı karaktere dönüşebilen ve her birinin birbirinden farklı özellikleri olan uzaylılara dönüşebilmektedir.

ben10 Jogos
ben10 Jogos

Bu özelliği ile dünyayı kötülüklerden koruyan kahramanımız şimdi de bu özellikleri ile beraber internette sizi kahraman olmaya davet ediyor. Bazen asıl ismi Benjamin olan kendi başına bir çocuk olarak maceraya atılmakta bazense 10 karakterden birine bürünerek düşmanları ile mücadele göstermektedir.

Siz hangi macerayı yaşamak istiyorsanız isteyin sitesinden ben10’un istediğiniz oyununu zevkle oynayabilirsiniz. Sitenin en önemli özelliği özellikle ben10 hayranları için ben10 oyunlarının tamamını bir arada toplamış olmasıdır.

Ben10 jogos, Jogos do ben10 kategorilerinde bütün serilerini bir araya toplamayı başaran site ayrıca diğer flash oyunları ile de oyun severlerin uğrak bir sitesi haline gelmiş durumdadır. Sizde bu siteden gerek ben10 oyunlarının tamamına gerekse diğer flash oyunlara ulaşabilirsiniz.

3 comments

  1. Ben10 anlatıldığı gibi gerçekten kaliteli bir seri. Oyunlarında kategori dışına çıkıyorlar. Yani Ben10 elbise giydirme oyunu bile bulabilirsiniz o derece. 😀 Kaliteli bir siteymiş önerdiğiniz site. Teşekkürler.

  2. Severim ben böyle flash oyunları. Ben 10 oyunun ilk defa oynadım şimdi. Çok iyiymiş. Teşekkürler öneriniz için.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.