Ben 10 Oyunları

Biliyoruz ki şimdiki çocukların en büyük kahramanlarından biri de Ben 10’dir. Önceleri yalnızca çizgi dizisi olan Ben 10’nin şimdi birçok kişinin ilgisini çekecek bir fenomene dönüştü. Öyle ki artık defterlerin kapaklarında bile Ben 10’i görmek mümkün.
Aynı zamanda Ben 10’nin süper güçlere sahip olması, Ben 10’nin oyuna uyarlanmasını da oldukça kolaylaştırdı. Günümüzde neredeyse her flash oyun sitesinde onlarca Ben 10 Oyunu bulmak mümkün durumda. Ben 10 Oyunları çoğunlukla Ben’in dönüşebildiği yaratıklar üzerine kurulmuş durumda.

Ayrıca çoğu Ben oyunu arcade şekline sahip olsa bile bazı beceri oyunları da bulunmaktadır. Yani Ben 10 için birçok farlı temaya sahip yüzlerce oyun bulunmaktadır.

Biliyoruz ki Ben’in sahip olduğu Ultimatrix sayesinde birçok farklı özelliğe sahip olan yaratığa dönüşebilmektedir. Ben 10 Ultimatrix’inde varolan yaratıklar da çoğu oyunda kullanılmaktadır. Hatta bazı Ben oyunlarında, oyunun gidişatına göre bu yaratıkları kendimiz bile seçebilmekteyiz. Bu da Ben oyunlarının verdiği eğlenceyi kat kat artırmaktadır.

Eğer siz de en güzel Ben 10 oyunlarını oynamak istiyorsanız adlı adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

3 comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.