Bellona Sandy Major Takımı

Bellona 2011 yılının yeni trendi olarak çıkardığı sandy major takım ile bu yılda adından çokça söz ettirecek gibi gözüküyor. Farklı renk çeşitleri ile odalarınızı baştan sona büyüleyici bir görüntüye sokacaktır.

Şıklığın ve konforun bir arada buluştuğu sandy major takımı modellerini uygun fiyatlarda kampanyalarla alabilirsiniz. Aşağıda paylaştığımız farklı renklerdeki 2011 Bellona Sandy Major Takımları seçimlerinizde yardımcı olabilmek için.

Bellona sandy kırmızı takım
Bellona sandy kırmızı takım
Bellona sandy major takım
Bellona sandy major takım
Bellona sandy oturma grubu
Bellona sandy oturma grubu

5 comments

  1. Mükemmel yapıyor gene bellona her zamanki gibi. Bende tercihimi bunlardan birinden kullanacağım. Rahat ve şık gözüküyor. Bana fikir veren bu çalışmadan dolayıda teşekkür ederim..

  2. mobilya sektöründe oldukça başarılı bellona tabiki rekabet ettiği markalarda büyük. bellonayı farklı kılan bence rahatlığı ve şıklığı şimdiye kadar bellonadan vazgeçmedik reklamlarıda çok hoşuma gidiyor. sitedeki arkadaşlar çok iyi çalışma yapmışlar. güncelleyerek devam etmelerini rica ediyoruz. iyi günler

  3. bu oturma grubundan bende aldım geceleri orada uyumak için tv karşsnda uyuyakalıyorum bilerek:) çok rahatlar herkese tavsiye edilir:)

  4. bende bu sandylerden var ve o kadar sewdim ki iki odama birden aldım farklı renklerinden. çok rahatlar ve tekli koltukları bile açılabiliyor ikisini birleştirip üstünde 1 kişi yatabiliyor. altından ayağınızı koyabileeğiniz yer çıkıyor. sağlam ve temizliği çok kolay oluyor. renginde falan solma olmuyor.

  5. kerime abla biraz abartmamış mısın biri neyine yetmiyor aceba:) bana bunlar reklam kokan hareketler gibi geldi. biraz daha zorlasak yatak odasında ve çocuk odasında da sandy olduğunu söyliyceksiniz:)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.