Bebeğinizin ve ailenizin sağlığı önemli

Sürekli aileniz için çalışıyorsunuz onların mutluluğu ve sağlığı sizin için paradan çok çok sonramı gelir ? özellikle evinizde yeni doğmuş veya çok küçük yaşlarda çocuğunuzmu var? Peki eviniz üzerindeki koltukların onu olumsuz yönde etkilemesine izin vermek ister misiniz?

Cevabı tabi ki hayır olacaktır Koltuk yıkama işlemi ile ailenizin ve eğer varsa yeni doğmuş bebeğinizin sağlını riske atmaktan kurtarabilirsiniz gün içerisindeki kıyafetlerimizle koltuklarımıza mutlaka oturulur veya gelen misarfilerimiz oturur yer süpürme esansında kalkan insan gözünün göremeyeceği kadar küçük mikro organizmaların üzerinde oturduğunuzu hiç düşünmemişsinizdir.

Bebeğinizin ve ailenizin sağlığı önemli
Bebeğinizin ve ailenizin sağlığı önemli

Koltuk yıkama işlemi ile bu zararlı mikro organizmalardan kurtularak hem sizi hemde ailenizi bu kötü mikroorganizmalardan kurtarabilirsiniz.

Halı yıkama işleminin insan sağlığı üzerinde hiçbir olumsuz etkisi yoktur çünkü dezenfekte işlemi için kullanılan malzemelerin hiçbirisi insan vücuduna zararlı maddeler değillerdir.

Koltuk yıkama işlemi koltuk üzerindeki mikroorganizmalardan arındırmasıyla irlikte yeni mikroorganizmaların koltuğunuz üzerinde bir yuva yapmasınıda önlüyor. Sağlıklı bir koltuk için koltuk yıkama işlemini 6 ayda bir tekrar etmeniz hem sizin hemde ailenizin yararına olacaktır.

3 comments

  1. halı yıkama çamaşır yıkama bulaşık yıkama biliyorduk ta şimdi birde koltuk yıkama çıkmış. günden güne yeni buluşlar çıkıyor. ama koltugu nasıl yıkıyorlar onu çözemedim alıp götürüp yıkayıp mı getryorlar yoksa ewdemi yıkıyorlar?

  2. sağlık herşeyden önemli ve koltukarın hijyeni kolay kolay sağlanmıyor bu çok güzel bir buluş sağlığını düşünen herkes yaptırmalı. bebekler diş çıkarmaya başladıklarında her şeyi ıssırıyorlar. koltukta bunlardan biri. bebeklerimizin sağlığını düşünyorsak hepimiz yaptırmalıyız…

  3. ben bir ev hanımı olarak bu işi bulanı tebrik etmek istiyorum. çünkü hepimiz her yeri dip bucak tertemiz yapabiliyoruz fakat koltuk temizliği çok zor bişey. ne yıkayabiliyosun ne sildiğinde tertemiz oldu diye içini rahatlatabiliyorsun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.