Bayanların sevdiği müzikler

Boş vaktiniz olsaydı, ne yapardınız? Müzik dinlemek ya da videolar izlemek? İnsanlar günümüzde hayatlarının çok büyük bir oranını müzik dinleyerek ve video izleyerek geçirmektedir. Yeni yayınlanan bir videonun milyonlarca izlenmeye ulaşması sadece saatleri bulabiliyorken, yeni çıkan bir müziğin hızla herkese yayılması ve ezberlenmesi sadece bir gün sürebiliyor.

uc5Xn Vazgeçilmez tutkumuz, müzik

Çılgınlık bu olsa gerek? Hayatımızın çoğunu müzik dinleyerek geçiriyoruz. Şöyle bir düşünelim, arkadaşlarınızla vakit geçiriyorsunuz “Hiç müziksiz olur mu?”. Bir alışveriş merkezine girdiniz alışveriş yapacaksınız, bir de bakıyorsunuz yabancı hit bir parça çalıyor. Düğünleri, partileri, toplantıları saymaya bile gerek yoktur. Düşünün ki müzik hayatınızın hangi aşamasında sizinle değildi?

Okuldasınız ve dersi dinliyorsunuz müziksiz bir ortam, diye düşünürken zil çalıyor. Bu da bir melodi değil midir? Kabul etmek gerekirki günümüzde müzik hayatımızın vazgeçilmezlerinden birisi olmaktadır.

Sinema filmleri, klipler, proğramlar; kısaca tüm videolar hayatın bir gerçeği olmaktadır. Akşam eve geldiğinde yorgunluğunuzu alacak olan tek şey uzanıp kumandanızı elinize almaktır. Biraz vakit geçirmek için internette sörf yapıyorsunuz, göze çarpan videolardan bir kaçını mutlaka izlersiniz.  komik videolar, insana neşe katar ve sizi eğlendirir. Hayatınızın vazgeçilmez bir eğlencesi haline gelmektedir.

5 comments

  1. benim için bence müzik vazgeçilmez bi olaydır. hergün kalkıp okula giderken, otobüste kulaklığımı takmadığım gün büyük bi eksiklik hissederim. uykum açılıyor, beynimin uyuşukluğunun gittiğini hissediyorum. bence uykulu halinizi bi yana bırakmak için gayet faydalı bi yöntem. denemekte fayda var 😉

  2. insan neyi yaşamak isterse o tadı içimizde yaşatacak bir müzik mevcuttur. hani ağlamak isterizde acıklı film izleriz ya müzikte öyledir. ağlamak istersen slov müzik dinlersin, gülmek istersen hareketli. belki insanlar, en iyi dostun bile anlamaz seni ama bir şarkı bir müzik senin en iyi dostun olabilir o an.. benim düşüncem bu tabiki=)

  3. müzik hayatın vazgeçilmezi benim için birgün müzik dinlemesem sinir stres yapıyorum çatacak yer arıyorum müzik ruhumu dinlendiren bi liman. internette sağolsn istedğm her müziği bulup veriyor bana..

  4. beyin bedava=)) müziksiz bir yaşam düşünülemez çünkü müziksiz düşünülemez duygu ve düşünce birliktedir müzik olmadan aşkı tarif edemezsn duyguları tarif edemezsn DUYGU olmadan da düşünceyi tarif edemezsin. ruhunuzun müziğini dinlemeniz dileğimle. çok felsefi oldu ama idare edin :))

  5. herkes yaşar müziklerdi herksn bir duygusunun tadı vardır her sewdgn şarkıyı dinledğnde damağına güzel bir tad gelir. müzik bu yüzden çok güzel. müzikte olmasa insanlar birbirlerini yerlerdi eminim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.