Bayan tulum modelleri 2012

Kış aylarında havaların soğumasıyla beraber en çok tercih edilen kıyafetlerin başında tulumlar gelir. Bayanlar için tulumlar hem rahat hem de pratik bir çözümdür.

bayan tulum modelleri 2012
bayan tulum modelleri 2012

Bayan tulum modası 2012 de bayanların tercihleri doğrultusunda şekilleniyor. Birbirinden sıra dışı ve genç çizgileri taşıyan tulum modelleri çokça tercih ediliyor. Geniş cepler 2012 tulum modasının vazgeçilmezleri arasında. Günlük alışveriş ve gezilerde bayanların ilk tercihi tulumlar olmaktadır.

Bayan tulum modası gençliği ve estetiği beraberinde taşıyor. Kışın daha çok koyu lacivert renklerdeki tulumlar tercih edilir. Büyük cepli modeller geçen yıla göre daha çok kullanılmaktadır.

bayan tulum modelleri 2012
bayan tulum modelleri 2012

Düğme yerine kancaların yer aldığı Tulum Modasında gençlik izleri de yer alıyor. Tulumlar daha çok bez ve spor ayakkabılar ile kullanılır. Bu yılın tulum modasında kot modellerin yanında kalın kumaş tulumlar da yer alıyor.

Çift askılı klasik tulum modellerinin yanında daha çok gece gezmeleri için tercih edilecek tek askılı kumaş tulumlar da bulunmaktadır. Tek askılı kumaş tulumlarda siyah rengin hakim olduğu görülüyor.

2 comments

  1. tulum bence en rahat ve şık kıyafetlerden biri. dışarı çıkarken ne giyeceğim derdi olmadan giyinip çıkıyorum.şık bi ayakkabı ve çantayla da tamamlayabiliyorum.rahatlığına da diyecek yok doğrusu 🙂

  2. tulum çok hoş bir giysi benim ilgimi daha çok tulum giyen bayanlar çekiyor. çünkü bir çocuksuluk katıyor onlara ve gayet şirin oluyor heran çamurla oynayacak gibi duruyorlar=)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.