Bayan patik modelleri 2013

Kadınların en çok dikkat etmesi gereken rahatsızlıkların başında idrar yolları enfeksiyonları geliyor. Bu rahatsızlığın önüne geçebilmek için mutlak suretle ayakların sıcak tutulması gerekiyor. Kış ayına girdiğimiz şu günlerde soğuyan hava ile ayaklar daha koruma altına alınmalı ve ayakları sıcak tutan patik modelleri ile şıklık yaratabilmeliyiz.

Bayan patik modelleri 2013 modellerinde bu yıl çarık tarzı ile örülen modeller önü çekiyor. Örmesi de son derece başta olan bu çarık modellerine sizlerde en fazla 2 günde örerek sıcak ayaklara kavuşabilirsiniz.

Bayan patik modelleri 2013
Bayan patik modelleri 2013

Ağırlıklı olarak koyu renklerin daha çok beğenildiği bayan patik modelleri 2013 koleksiyonunda yine simli ipler ve bağcıklı olan modeller ayakların daha şık durmasını sağlıyor. Gideceğiniz ev gezmelerinde de rahatlıkla giyebileceğiniz bayan patik modelleri ile güzel ve rahat bir ev terliğine kavuşmuş olacaksınız.

Dilerseniz bilekte biten bir model ya da diz altına kadar sıkı örülmüş bir patik modelini tercih edebilirsiniz. Sıcak tutan ama çok kalın olmayan patik modellerini rahatlıkla ayakakbılarınızın içine de giyebilir ve dışarıda da ayaklarınızın sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.