Basenleriniz İle Barışın

Kış günlerinden geriye kalan basenleriniz sizi mutsuz ediyorsa bu yazımız tam size göre…Bu senenin en büyük modası bol pantolon ve yüksek şortlardır. Bu da basenlerinin geniş olduğunu düşünen kişiler için bulunmaz bir fırsat olarak ortaya çıkmaktadır. Bazı renk tercihini uygun şekilde kullanarak basenlerinizin genişliğini kolaylıkla örtebilirsiniz. Örneğin dikine çizgilere sahip olan bol bir pantolon giydiğiniz zaman aynada kendinizi tanıyamayacağınızın garantisini veriyoruz.

basen
basen

Bu yaz genel olarak bol modellerin moda olduğunu bildiğimiz için, tercih ettiğiniz elbiselerde bunlardan faydalanabileceğinizi unutmamalısınız.

Etek tercihinde de aynı şekilde bol olan modellerden yararlanarak sizin için en uygun olan ürünleri kullanabilirsiniz. Puantiyeli ve geniş yapılı mini etek modellerini kullanabilirsiniz. Her ne kadar bu sene çorap tercihi pek kullanılmasa da özellikle akşamlarda ince çoraplardan yana tercihinizi kullanabilirsiniz.

Asla yapmamanız gereken ise dar kumaş pantolon giymek olmalıdır. Baharın başına kadar dar olan ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Üst olarak ise daha açık renkleri seçebilir, çeşit çeşit desenlere sahip kıyafetler giyebilirsiniz. Ancak enine çizgilere sahip tasarımlardan uzak durmanız gerektiğini unutmayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.