Barkod yazılımları

Veri işlemleri için sorgulama vb. işlemlerde Visual Basic komutlarını (scripting) kullanabilirsiniz. Numaralı metinlerde, otomatik olarak artan veya azalan bir işlem uygulamak ve belli zaman veya aralıklarda sıfırlamak (reset) mümkündür.

barkod yazıcı
barkod yazıcı

Program bir çok veritabanı standardını da desteklemektedir. Bunlar; ASCII text files (virgül, çift tırnak ve virgül, veya tab sınırlı), Microsoft ODBC desteği ve Access, Allbase, AS/400, Btrieve, Clipper, dBase, DB2, Excel, FoxPro, Ingres, lnformix, Interbase, Lotus 1-2-3, Oracle, Paradox, Progress, Ouattro, SOL Server, Sybase. XDB ve birçok benzeri ventabanlarının sürücülerini destekler. Programı Türkiye’de bir çok firma satmaktadır.

Avery standartı özellikle Windows ortamında çalışan Word-Excel ve Page Maker gibi yazılımlarca’da desteklenen bir etiket standardıdır. Avery Label Pro For Windows, Windows ortamında çalışan tüm yazıcıları destekleyen bir etiket yazılımıdır.

Barkodlu her türlü ürün, zarf, kaset, disket, vb. bir çok baskılı etiket tasarımı yaparak basmaya yarayan önemli bir yazılımdır, içerisindeki resim kütüphanesinden yararlanılacağı gibi başka programlarda tasarlanmış resimlerinizi kütüphanesine ekleyerek kullanmanıza imkan veriyor. Son derece kolay kullanımlı ve esnek bir yapısı olan ürün farklı boyutta bir çok ribon basma imkanı da sunmaktadır. Program, Türkiye’de bir çok satıcı tarafından satılmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.