Ayakkabı dünyası 2013 modelleri

AYAKKABI MODELLERİ

Kış aylarına yaklaşmamızla birlikte botlar daha fazla kullanılmaya başladı. Özellikle son yıllarda kullanılan ayakkabı ve bot arası olan modeller oldukça çok tercih edilmektedir. Kış aylarının en fazla tercih edilen renkleri siyah, kahverengi ve krem tonlarıdır. Arkadan ve yandan fermuarlı modeller bulunmaktadır. Ayrıca bağcıklar ve düğmelerle de farklı modeller tasarlanmaktadır. Kış ayları için en uygun modeller arasında kalın tabanlılar bulunmaktadır.

ayakkabı
ayakkabı

Hava şartlarının olumsuz etkilerinden korunmak amacıyla deri modellerin tercih edilmesi önemlidir. Özel günlerinizde kullanabileceğiniz topuklu ve abiye modeller oldukça şık ve estetik görünüme sahiptir. En moda ürünler arasında yazlık botlar yer almaktadır. Bu botların önü ve arkası açık şekilde tasarlanmaktadır. Kısa boylu hanımlar genellikle topuklu modelleri tercih etmektedir. Son yıllarda popüler olan ürünlerden biride ayak bileğinde biten ayakkabılardır. En fazla tercih edilen ve beğenilen ürünler ayakkabı dünyası arasında bulunmaktadır.

Ayaklarınızın hava almasını sağladığından dolayı oldukça kullanışlıdır. Son zamanlarda nubuk ve ince deriden yazlık botlar yapılabilmektedir. Ayrıca bu ürünler kurdeleler ve taşlarla süslenmektedir. Yazlık çizme modelleri de üretilen ürünler arasındadır. Bu modeller genellikle özel günler için uygundur. Özgün ve kaliteli bot modelleri üreten firmalar arasında Versace, Vakko, Hotiç ve Beta gibi markalar bulunmaktadır. Ayrıca uygun fiyatlara farklı markaları da bulmak mümkündür. Dünyaca tanınmış markaların ürünleri oldukça pahalıdır. Sezon sonlarında bu ürünleri daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.