Astroloji hakkında merak edilenler

Günlük hayatta insanları ikiye ayıran konulardan biriside astrolojidir. Kimisi astrolojiyi çok saçma bulurken kimisi buna körü körüne inanır. Özellikle kendi burcunun özelliklerini okuyan her insanda, astrolojiye inanmıyorsa bile bir kıllanma yaratır. Gelin hep beraber astrolojinin gerçekliğini inceleyelim.

Öncelikle bilimsel açıdan değerlendirelim. Venüs’e bir göktaşının çarptığını ve Venüs’ün parçalandığını düşünürsek astrolojiye göre Dünya’daki insanların 1/12 si tamamen karakterini yitiriyor. Bu ne kadar mantıklı geliyor? Yorum sizin.

günlük burç
günlük burç

Başka bir açıdan değerlendirecek olursak astroloji, dünyaya en yakın göktaşının kütlesel çekiminin insanlar üzerindeki etkisini inceler ve günlük burç yorumlarını bunlara göre yazar. Ancak bir göktaşının çekim etkisinin 5 metre ötenizden geçen bir sinekten bile daha güçsüz olduğunu söylersek?

Gene de inanıp inanmamak size kalmış. Fakat günlük burç yorumlarından öte, burç özellikleri ve burç uyumu kısmı oldukça eğlencelidir. Eğer bu konuda detaylı bir bilgi istiyorsanız, sitesini mutlaka ziyaret etmenizi öneriyoruz. Bu sitede yer alan, astrologlar tarafından yazılmış günlük burç yorumları ve tüm burçların özellikleri ilginizi çekecektir.

3 comments

  1. Astroloji kafadan sallama sanatı değildir.İnsanlar bunu hep yanlış anlıyor.Böyle kaliteli siteler olmadığından astroloji hakkında yanlış düşünüyorlar

  2. Bakalım bugün burç yorumumuzda neler varmış.Sayenizde kaliteli burç yorumlarını okuyabiliyoruz.Diğer siteler gibi olmayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.