Arama Motorları

Bir internet sitesi için en önemli olan unsurların başında hiç kuşkusuz kullanıcıyı çekecek estetikte bir tasarıma sahip olması ile kullanıcıya gezinti kolaylığı sağlayan oldukça sade bir şekilde kodlanmış bir yazılım geliyor. Bu ikisi ne kadar kaliteli olursa siteye giren kullanıcı siteyi o derece sevecek ve siteyi tekrar ziyaret etme ihtimali de o kadar artacaktır.

max.com.tr
gta

Ancak iyi bir yazılım ile iyi bir tasarıma sahip olmakla iş bitmiyor ne yazık ki. Kitlelere hitap etmek istiyorsanız, kitleleri sitenize çekmeniz gerekir. Burada karşımıza Google gibi arama motorlarında istenilen kelimelerde üst sıralarda çıkma konusu çıkıyor. En kaba haliyle Google’da üst sıralarda çıkabilmek için kaliteli sitelerden backlink alınması gerekiyor.

Ama ben bunlarla uğraşmak istemiyorum, backlink gibi SEO içerikli terimlerin anlamlarını öğrenmek için kitap karıştıramam diyorsanız  adlı internet sitesinde istediğiniz içeriğe sahip, satılık internet sitesi bulabilirsiniz. Araba kiralama sitesinden,   rüya tabirleri sitesine kadar bir çok sitenin yer aldığı bu internet sitesinde aynı zamanda çeşitli seo paketlerine de ulaşabilirsiniz.

3 comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.