Antibakteriyel Ürünlerde Yeni Çözümler

Plastikler petrolün endüstriyel olarak hayatımıza girişinden bu yana artan ürün yelpazesiyle yaşamımızın her alanında kullanılan madde biçimi olarak yerini aldı. Bu anlamda çevre kirliliği ve diğer olumsuzluklar da plastikle birlikte göz önüne çıkınca plastik ürünlerin geri dönüşüm teknolojileri ve plastik hijyeni de önem kazanan konu başlıkları haline geldiler. Bu nedenle antimikrobiyal masterbatch insan yaşamının kullanılan ürünler tarafından sağlıksız koşullar vasıtasıyla tehdit edilmemesi konusunda öne çıkan teknolojilerden biridir.

kumru kimya
kumru kimya

Antimikrobiyal plastik son zamanlarda gelişkin bir teknoloji halini almakla birlikte bu teknolojiyi kullanan üreticilerin insan yaşamı üzerinde kalıcı hasarlar bırakabilecek plastik virüslerini de etki dışında bırakabilirler. Aynı durum tekstil ürünleri için de geçerlidir ve antimikrobiyal teknolojiler belki de üretim teknolojilerinin olmazsa olmaz gereksinimlerinden biri haline gelmiştir.

Kumru kimya anti bakteri teknolojisinin ürünler üzerinde kullanımına yeni çözüm anlayışları getirme üzerindeki tecrübelerini birçok alanda gösterirken özellikle plastik ve tekstil ürünlerinin hijyeninde ileri derecede koruma sağlayan hizmetleri de sunuyor.

4 comments

  1. anti bakteriyel eşyaların günümüzde kullanılmasının saglanması çok hoş bir durum. kumru kimyaya teşekkürler.

  2. kumru kimyaya rakip olacak hiçbir firma yok piyasada artık herkes kalite ve uygunluk arıyor. bu da kumru firmasında var.

  3. Ben bu eşyalardan temin etmek için sabırsızlanıyorum. Hastalık bulaştırıcı sağlıksız seyler yerine bunları tercih ederim.

  4. artık hepimizin evlerinde bulunması gereken malzemeler bulunuyor kumru firmasında. Tebrikler büyük işler başarıyorlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.