Android Telefonların Büyük Bir Kısmı Samsung

Android, akıllı telefonlarda en fazla görmeye alıştığımız işletim sistemi olarak dikkatleri üzerine topluyor. Bu konuda gerekli Pazar uygulamalarının geliştiriliyor olması da son derece büyük bir artı olarak dikkatleri üzerinde topluyor.  Her ne kadar Android cihazların bir numarasının Samsung olduğu düşünülüyorsa bile bu sadece bir aya yakın bir süredir geçerli.

android ve samsung
android ve samsung

Özellikle doğu pazarında liste başında yer alan HTC ve diğer ürünler Android pazarında çok ciddi bir rakama sahip olsalar bile günümüzde her iki android telefondan bir tanesinin Samsung olmasının önüne geçilemiyor. Bu da yapılan yenilikler ve piyasaya sürülen yeni ürünler ile mümkün olmaktadır.

Aynı zamanda Samsung’un en çok üzerine titrediği kaynaklardan birinin de Türkiye olduğunu hatırlatalım. Piyasaya sürdüğü her telefonu dünya ile aynı anda geniş bir reklam kampanyası dahilinde ülkemizde satışa sunuyor olması da bu konuda pek çok kişinin samsung cihazları kullanmasına neden olmaktadır. Bu yeni ve farklı cihaz seçenekleri son derece kaliteli ve ayrıcalıklı bir şekilde raflarda yerini almaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.