Amerikan mutfak modelleri 2011

Mutfak dekorasyonunda önemli bir yer tutan amerikan mutfak modelleri ülkemizdede popüler bir hale gelmeye başladı. Amerikan mutfak modelleri ile,mutfaklarınız şık ve ferah bir hale gelebilir.

Evinizde aradığınız ferahlığa amerikan mutfak ile kavuşacaksınız. Sadece yemek yapmak için değil, mutfakta rahatlığa kavuşmak için gireceksiniz. Fiyatları her bütçeye hitap etmese de ilerleyen yıllardan artan taleple düşeceğini düşünüyoruz. Okurlarımız için paylaştığımız bir kaç örnekte konforu ve kaliteyi görebilirsiniz.

Amerikan mutfak
Amerikan mutfak
Amerikan mutfak krem
Amerikan mutfak krem
kahverengiAmerikan mutfak modeli
kahverengiAmerikan mutfak modeli

4 comments

  1. Çok kullanışlı bir mutfak modeli. Amerikalıları sevmesemde gerçekten beğendim yaptıklarını adamlar yapıyo helal olsun..

  2. Veli arkadaşıma katılıyorum pek sevmesemde amerikalıların yaptıkları çalışma verimli ve hoş bir görüntüye sahip bende olsam tercih ederdim mutfağım için..

  3. gerçekten artık mutfaklar ayrı bir oda şeklinde yapılmıyor ve orada göryorsunuz oturduğunuz yerden mutfağınızı. ve her işinizi mutfakta yapabiliyorsunuz bu da çok güzel bişey.. çok hoş duruyorlar

  4. valla ben sevmiyorum böyle mutfakla salon birleşik evleri. salonun kiri pasağı mutfağa girecek, mutfağın kokusu salon da hiç hoş bi durum değil bence

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.