Akciğer nedir

İnternetin icadından ve gelişiminden önce sağlık sorunları ile evimizde bulunan çok ciltli ansiklopediler ile bilgilenmeye çalışır buradan edindiğimiz bilgiler ile sağlığımız konusunda yapılması gerekenleri öğrenirdik. Günümüzde bu tamamen değişip internet üzerinde yayınlanan sağlık siteleri aracılığı ile çok değişik ve alternatifli bilgilere ulaşır olduk.

 

Akciğer nedir ve akciğer hastalıkları, bademcik ve geniz eti rahatsızlıkları, kayısı ve faydaları konularında çok detaylı bilgi bulabilirsiniz sağlıklı öneriler sitesinde. Bu bilgiler çok çeşitli olduğundan diğerleri ile karşılaştırma yapıp bir değerlendirme yapma şansımız olmaktadır.

Sağlık siteleri ile sadece modern tıp ile ilgili bilgilere ulaşmak bir yana alternatif tıp dediğimiz şifalı bitkilere de ulaşabiliyoruz. İnternetin en önemli faydalarından biri de şifalı bitkiler konusunda edindiğimiz bilgiler olmuştur. Bugün birçok kişi hastalıklara karşı şifalı bitkiler kullanmaya başlamıştır.

2 comments

  1. dediklerinzn çoğuna katılıyorum fakat alternatif tıpta insanlar biraz daha işin ticaretne kaçmış herşeyin herşeye faydalı olduğunu söyliyebiliyorlar bu yönden güvenilirliğini yitiriyor. insanlar sadece televizyonda oynatılanlara güveniyor artık

  2. akciğer ne kadar insanların umrunda olmasa da sigara vazgeçilmez gibi görünsede günümüzde akciğer kanserinden kurtulmak çok zor oluyor ve sigaranın en çok tetiklediği kanser türü. bu yüzden akciğerimize sahip çıkmamızı ve herkesi dumansız hava sahasına davet ediyorum:)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.