Akakce 2012 Yılının En Çok Arananları

Bilindiği gibi internet üzerinden alışveriş yapmak bir alışkanlık haline geldi. Bu şekilde alışkanlık olmasının en büyük nedeni ise kolay alınan ürünler olmaktadır. Akakce.com sayesinde 2012 yılında en çok aradığımız ve en çok tercih edilen ürünler yer aldı. Buna göre genellikle telefon aramalarının yapılmış olması da dikkatlerden kaçmadı.

Akakce 2012 Yılının En Çok Arananları
Akakce 2012 Yılının En Çok Arananları

İlk sırada yer alan Galaxy S3 ün ardından ikinci sırada farklı özelliklere sahip LED televizyonlar yer aldı. Led tvlerin internetten alındığı zaman teknomarketlere oranla daha uygun fiyatlardan alıcı buluyor olması da son derece büyük bir artıya sahip oldu. Bu konuda cep telefonlarının ise 2013 senesinde de farklı bir üstünlüğe sahip olacağı tahmin edilirken, diğer teknolojik cihazlar bu iki arama verisinin yanında çok da  göze batan sonuçlar elde edemediler.

Çok aranılanlar listesinde cep telefonu ve televizyonların dışında bilgisayar ürünleri ve tabletlerin yer alması da dikkatlerden kaçmadı. Özellikle teknolojinin gelişmesi ve tabletlerin hızının artması ile birlikte giderek pabucu dama atılan masa üstü bilgisayarların yeni senede kendine nasıl bir yer bulacağı da merak konusu…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.