Ağva otellerinde tatil

Özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanlar tatil tercihlerini yaparken daha sessiz ve sakin, doğa güzellikleri ile bütünleşen mekanları tercih etmektedir.

Ağva, doğa ile iç içe unutulmuş bir mekan olmak ile birlikte günümüze kadar güzelliklerini korumuştur. Ağva bölgesini en çok tatilcilerini büyük iller olan Ankara, İstanbul ve İzmir çevresinden almaktadır. Bunun nedeni ise hiç kuşku yok ki büyük illerdeki kalabalıktan kaçış ve sessizliktir.

motel tahir a%C4%9Fva 595x446 Ağva’ya Nasıl Gidilir?

Tatil yapmak, kişiden kişiye göre değişmektedir. Bazı insanlar tatil için daha hareketli ve sesli ortamları seçerken kimileri ise, sessiz sakin ve doğayı tercih etmektedir. Ağva; işte tam burada sizlere yardımcı oluyor. Orta yaştaki insanların daha çok ziyarette bulunduğu Ağva beldesi, 3 km boyunca uzanan tertemiz sahili ile tatilcilerine güzel anlar yaşatıyor.

Dünya üzerinde bulunan doğa ile bütünleşen tatil beldeleri, hemen hemen Ağva’ dan daha az özelliklere sahiptir. Ağva, ülkemizde gizli kalmış bir cennet konumundadır.

One comment

  1. ben 4 sene önce fln gittim ağvaya bu senede tekrar gitmeyi düşünüyorum çünkü çok memnun kalmıştım. rezervasyon yaptırabileceğim bi numara var mı aceba

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.