Abiye elbise modelleri 2012

Abiye elbise kadınların vazgeçilmezleri arasındaki yerini koruyor. Gerek düğünlerde olsun, gerek özel davetlerde olsun hoş kombinasyonlar etrafınızdaki ilgiyi daha fazla kendinize odaklamayı sağlıyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da abiye modellerinde elit modeller ve renkler gözdemiz olmaya devam ediyor. Eskiden siyah abiye modelleri satışlarda tavan yaparken, şimdilerde daha çok farklı renkler ilgi görmekte. Ne yalan söyleyeyim bu klişelikten kurtulma olayı beni mutlu ediyor.

Renkli abiye modelleri size daha cıvıl cıvıl bir görünüm katıyor ve sizi etrafınızdakilerden daha farklı kılıyor. Bu senenin moda renkleri arasında saks mavisi, nar çiçeği, elektrik mavisi, zümrüt yeşili gibi renk seçimleri dikkatimiz çekiyor.

Saks mavisi : Kelime anlamıyla gece mavisi demektir. 2011-2012 abiye elbise modellerinde olduğu gibi diğer kıyafet seçimlerinde de büyük ilgi gören bir renk seçimidir.

Saks mavisi abiye modelleri 2011-2012
Saks mavisi abiye modelleri 2011-2012

Nar çiçeği : Parlak kırmızı-turuncu arası bir renktir. 2011 yazının trendlerinden olan bu renk 2012 de de yerini korumaya devam ediyor. Eğer canlı bir görünüm kazanmak istiyorsanız bu renk doğru seçimlerden biri olacaktır.

Nar çiçeği abiye modelleri 2011-2012
Nar çiçeği abiye modelleri 2011-2012

Elektrik mavisi : Kobalt mavisi diye de geçen bu renk gözalıcı özelliğiyle dikkatleri üstünüze çekmeye yetecektir. Güzelliğinize güzellik katacak bu renk sizi bulunduğunuz ortamda bir adım daha öne taşıyacaktır. Adından da anlaşıldığı gibi etrafınıza olumlu bir elektrik saçacaksınız.

Elektrik mavisi abiye modelleri 2011-2012
Elektrik mavisi abiye modelleri 2011-2012

Zümrüt yeşili : Renk olarak koyu yeşili temsil eder. Değerli bir taşa verdiği renkten dolayı bu ismi almıştır. Günümüzde bayanlar tarafından en çok tercih edilen renkler arasında ilk 10 da yerini korumaktadır. Zümrüt yeşili kıyafetler, sizi adeta ismini aldığı taş gibi değerli kılacaktır.

Zümrüt yeşili abiye modelleri 2011-2012
Zümrüt yeşili abiye modelleri 2011-2012

2 comments

  1. ya bu sene ben elektrik mavisine taktım valla. sarışın olmamın verdiği güzellikten dolayı daha da yakışıyor bu renk. en çok tercih ettiğim renkler arasında yani. abiyelerde de çok hoş durmuş birer tane almalı bu güzel renklerden 🙂

  2. Bu abiyeleri çok beğendim.çok güzel duruyorlar.ayrıca resimdeki abiyelerin renklerinide çok beğendim.Abiyeleri daha çok düğünlerde ve yemeklerde giymeyi tercih ederim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.