diyet yapmak

5 Günde 4 Kilo Verdiren Diyet

Kilo problemi herkesi sorunudur. Sağlıklı ve bilinçli diyet uygulayarak dengeli kilo verebilirsiniz. Hızlı Kilo verme yöntemleri programları kısa süreli uygulanır. Bedende olan şişkinlikleri alır ve sizi formda gösterir. Kısa sürede zayıflamak isteyenler için geliştirilmiş özel diyetle haftada 4 kilo vereceksiniz.

diyet
diyet

Kısa Sürede Nasıl Kilo Verebilirim?

Kısa sürede kilo vermenizi kolaylaştıracak diyet programını bir hafta süre ile yapacak ve diğer haftalarda bedeni dinlendireceksiniz. Diyete uyulduğunda kilo vermeniz hızlı olacaktır. Hızlı kilo vermek isteyenlerin bol su içmeleri ve özellikle sporla desteklemeleri gerekir. Hızlı diyet yapacak olanlar bu tarz diyetleri yılda iki kez uygulamalıdır.

Hızlı Kilo Verdiren Diyet

İlk gün protein ağırlıklı yemeniz gereklidir. Sadece kırmızı et ya da sadece beyaz et yiyeceksiniz. Balık da olur. Sabahtan akşama kadar sadece et yemeniz gereklidir.
İkinci gün; sebze ağırlıklı olacak. Mevsime göre hangi sebzeyi seviyorsanız onu tercih edebilirsiniz. Sabahtan akşama kadar seçtiğiniz sebzeyi sadece haşlama usulü pişirerek yiyebilirsiniz.
Üçüncü gün ise sabahtan akşama kadar haşlanmış yumurta yenecektir. Yumurtaya tuz yerine baharat koymanız gerekir.

diyet yapmak
diyet yapmak

Dördüncü gün; sadece sabahtan akşama kadar meyve yenecek. Muz haricinde istediğiniz meyveyi seçebilirsiniz.
Beşinci gün; sadece patates yenecektir. Patatesi farklı baharatlarla tatlandırabilirsiniz.
Bu diyeti yaparken bol su ve bitki çayları içebilirsiniz. Günde 1 adet şekersiz çay ve kahve de içilir. Spor ile desteklerseniz daha çok kilo verirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.