3D OYUNLAR

Teknolojinin gelişmesi ile şüphesiz oyunlarda da gelişme yaşanmaktadır. Atari-sega-nintendo oyun segmenti şeklinde başlayan oyun şekilleri teknolojinin hergeçen gün değişmesi ile günümüzdeki yerini 3d oyun modellerine bırakmıştır. Bilgisayar ortamında 3d oyun şeklinde dizayn edilen oyunlar küçük büyük herkeslerin ilgisi çekmeştir.

Teknolojinin günden güne gelişmesiyle oyunlarda da değişiklikler gözlenmektedir. Özellikle 3D Yarış oyunları bunların en dikkat çeken bölümü olmuştur. 3D Yarış oyunlarında  oldukça çeşitli oyun konularına rastlamak mümkündür. Bu oyunlardan en dikkat çekenleri ise 3D Motor Yarışıı ve 3d araba oyunlarıdır.  Bu oyunları oynarken oyunlara yansıyan derinlik ve görsellik oyunların daha gerçekçi oyun oynamasını sağlıyor.

İnternet oyunlarına olan ilgi son yıllarda herkeslerde tutku haline gelmeye başladı. Özellikle yarış oyunlarında yaşanan derinlik ve görsellikle oynanan oyunları daha gerçekçi hale getirmiş durumdadır. Özellikle çocuklar bu oyunları oynarken doğru siteler tercih edilmelidir. Bu sitelerin en başında internet sitesi gelmektedir. 3d oyunları oynarken oyunun kalitesi kesinlikle gözardı edilmemeli ve buna göre oyunlar tercih edilmemelidir.

3 comments

  1. Bende savaş oyunlarını çok severim. Araba yarışlarını da severim ama savaş oyunları daha iyi gibi ya.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.