2014 Saç Modası

Yeni sezon ile birlikte yalnızca kıyafetlerde değil aynı zamanda saçlarda da büyük bir değişim meydana gelmeye başladı. Şimdilerde kadınlar yalnızca kıyafetlerinde değil aynı zamanda saçlarında da moda olan şeyleri takip etmeye başladı. bunun sonunda da ortaya birbirinden ilginç modeller çıkmış oldu.

Moda Haberleri
Moda Haberleri

Yeni Sezon Yeni Modeller

Bu sezonun en fazla kullanılan saç şekilleri arasında örgüler başı çekiyor. Kalın, ince, tek ya da çoklu olması fark etmez, bugünlerde gerek moda defilelerinde gerekse günlük hayatta kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Üstelik bu modeller yalnızca günlük hayatta değil, davetlerde de kullanılmaya başlamış oldu.

Klasik tarzda yapılan düz saçların yerini bu dönemlerde dalgalı saçlar almış oluyor. Üstelik kısa ya da uzun olması fark etmez, birçok kadın düz saçlarını birbirinden farklı tarzlardaki dalgalar ile süslüyor. Bu saç modelinin en büyük yanlarından bir tanesi de kadınların yüzlerini çok daha genç göstermesi.

Özellikle de yaz ayları, kadınlar ve saç modelleri konusunda çok daha fazla seçenek sunmaya özen gösteriyor. Örneğin geçmiş dönemlerde kullanılan aşağıdan at kuyrukları artık tüm doğallıkları ile kadınlar tarafından kullanılmaya başladı.

Şimdilerin saç modasına göze çarpan şeylerden bir tanesi de, saç aksesuarları. Hangi saç modeli kullanırsa kullanılsın fark etmez, özellikle de yaz aylarının gelmeye başladığı şu günlerde kadınlar saçlarını sezonun en fazla tercih edilen modelleri ile şekillendirirken aynı zamanda birbirinden güzel aksesuarlar ile de bu modeli çok daha güzel bir hale getiriyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.