2014 İlkbahar- Yaz Modası

Sıcak havaların kendisini göstermesi ile moda da değişimler meydana gelmeye başladı. Soğuk havaların yerini güneşli havaların alması ile giyim de ve aksesuarda da yeni koleksiyonlar moda severlerin beğenisine sunuldu.

2014’ün moda tarafından en çok üzerinde durulan konusu şüphesiz ki kıyafettir. Kıyafette bu sene moda olan midi etekler bayanların beğenisini kazanarak vitrinlerdeki yerini çoktan aldı. Her kıyafete ve ayakkabıya uyum sağlayan bu etekler ile harika bir yaz geçireceksiniz.

Her gittiğiniz yerde rahatça giyebileceğiniz midi etekler ile hem şık hem de rahat olabilirsiniz. midi eteklerde bacak boyu kısa bayanların dikkat etmesi gerekenler var.  Bunların başında bacak boyu kısa bayanların midi etekleri kesinlikle topuklu ayakkabı ile giymeleri gerektiğidir çünkü bunun aksi yapılırsa bacak boyu kısa bayanlar daha da kısa görünecek ve hoş bir görüntü olmayacaktır.

moda

2014 Moda Renkleri

Yeni sezonun başlamasıyla moda da hemen kolları sıvamış ve moda olan renkleri sezonun başında bayanlara sunmuştur. Bayanların alışveriş yaparken hem modanın gerisinde kalmamak hem de kendi zevklerine uydun alışveriş yapmak için moda renklerini takip etmeleri gerekir.

Ayakkabı da, çanta da veya giyimde kombin yapabilmek için öncelikle moda renkleri bilinmeli ve buna uygun olarak birbirini tamamlayacak olan parçalar alınmalıdır. Alışverişe çıkmadan önce gardrobunuza bakarak sahip olmadığınız renklerde kıyafetler ve ya ayakkabılar alarak dolabınıza renk katabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.