2013 Gelinlik Modelleri

Her ne kadar küçüklükten beri akıllarda hayalleri kurulan gelinlik modelleri olsa da, gün geldiğinde fikir değişebiliyor. Her şeyin bir modası olduğu gibi gelinlik modelleri de bir modası bulunuyor elbette. Her yıl yenilenen çizgiler ve alıcılardan gelen istekler doğrultusunda şekillenen gelinlik modelleri ile tüm gelinler fark yaratacak.

2013 gelinlik modelleri arasında bu yıl özellikle v yakalı ve farklı yaka desenlerinden oluşan kombinasyonlar geçerli. Yaka kısımlarında yine bolca taş v pulların kullanışmış olduğu gözden kaçmıyor. Dilerseniz kayık yakada kullanabileceğiniz modeller arasında kendi tarzını oluşturmanız çok kolay.

Daha önceki yıllarda çok sıkça gördüğümüz iki parçalı gelinlikler artık nerede ise yok olmuş durumda. Tek parçalı gelinlikler hem estetik açıdan hem de kullanışlılık açısından daha fazla talep görmekte ve vücut hatlarını daha güzel gösterebilmektedir.

2013 gelinlik modellerinde yine özenle çalışılmış noktalardan biri etek kısımları. Eski yıllara göre daha sadeleşen ve pırıltılı tüller ile süslenen gelinlik etek kısımları ile tüm salonda fark edilen bir gelin olacaksınız. Hem sadelik ve hem şıklı arıyorsanız kesinlikle dantel detaylarından vazgeçmeyerek ve temanızı dantel olarak ayarlayabilirsiniz.

Son birkaç yıldır favori olan balık gelinlik modelleri bu yılda yin favoriler arasında. Özellikle sadelikten hoşlanan bayanlara hitap eden balık gelinlikler vücut oranları düzgün hatlara sahip kişiler tarafından seçiliyor. Bel kısmının olduğu gibi oturan ve basen altından giderek bollaşan gelinlik modelleri sadeliği ve şıklığı bir araya sunuyor.

Sizlerde gelinlik modelleri için öne internet üzerinden örnekler toplayıp, size uygun olacak yakın modelleri deneyerek bir fikre varabilirsiniz. Dikişine ve kalitesine güvendiğiniz bir terzi ile çalışmanız sizin çok güzel bir gelinlik sahibi olmanızı sağlayacak ve hep hayalini kurduğunuz gelinliğin bütün gece tadını çıkaracaksınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.