2012 Yazı Bu Şortlarla Şık ve Rahat Geçecek

Tercihiniz rahatlıksa 2012 yaz aylarında tam size göre modellerin ön plana çıktığı doğrudur. Bu senenin yaz aylarında modaya en uygun ürünler, yüksek bele sahip şortlar ve birbirinden şık etekler…

yazlık şort
yazlık şort

Geçtiğimiz seneye oranla bu sene yüksek bel şortların daha ön plana çıktığını görüyoruz. Renk tercihi ise kesinlikle yazı daha kolay bir şekilde resmeden pastel ağırlıklı tonlar ve ısınan havalara paralel olarak ortaya çıkan çoraplar.

yazlık şort
yazlık şort

Bu senede geçtiğimiz senelerde olduğu gibi jean şortlardan yardım alabilirsiniz. Özellikle plajlardan uzak durduğunuz sosyal anlarınızda jean şortlardan yardım alabilirsiniz. Bazı modelleri ile resmi toplantılara bile kolaylıkla katılabileceğiniz unutulmamalıdır.

Dilerseniz farklı kombineleri de deneyebilirsiniz. Bunun içinse desenli olan şort alternatiflerini kullanmanızı öneriyoruz. Aynı zamanda bu şortlarla beraber uzun bluzlar ve parlak aksesuarları da yoğun olarak kullanabilirsiniz. Yaz gecelerinde dışarı çıkmak istediğiniz zaman farklı alternatiflere yer vermenize artık gerek yok.

yazlık şort
yazlık şort

Mini eteklerde yaz günlerinin en sık kullanılan alternatifleri arasında yer alıyor. Puantiyeli modeller tekrardan ön plana çıktığı bilinmesine rağmen süper mini modelleri de sıklıkla göreceğe benziyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.