2012 Yaz Sezonu Modası

Bu sezon moda pastel ve neon renkler, bu da sizin nasıl bir kıyafet giymeniz gerektiği konusunda kafanızda oluşan tüm soru işaretlerini ortadan kaldıracak özelliğe sahip olmaktadır. Dilerseniz sarı ve turuncu tonlarına dolabınızda fazlasıyla yer verebilirsiniz. Çünkü bu renkler bu senenin en dikkat çekici alternatifleri arasında yer almaktadır.

Sarının her tonunun dolaplarınızda yer bulacağına dikkat çektik, ton olarak ise güneş sarısı veya limon sarısını kullanabilirsiniz. Bunlarında ötesinde turkuaz ve tonları da sizin için mantıklı bir tercih olabilir. Fakat bu senenin modası olarak kullanacağız pastel tonları yalnızca tek bir kıyafetinizde barındırmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Limon sarısı bir şort giyerken üzerine giyeceğiniz başka bir ton sarı yada turkuaz tonlarında bir bluz hoş olmayacaktır.
Bir diğer artı ise kırmızı ve bordo renklerin tekrardan önem kazanmasıdır. Bu senenin modası arasında yer alan bu tonları yoğun olarak kullanabilirsiniz. Şort ve mi eteklerde kırmızı ve sarıya sıklıkla yer verebilirsiniz.

Makyaj alternatifi olarak bu sene daha hafif bir tercih kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Transparan bluzlar, mini etekler, geniş pantolonlar ile farklı kombineler deneyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.