2012 ultra koltuk takımı

Ultra koltuk takımları oturma alanında olduğu kadar yatak olarak da çok başarılı ürünler.

2012 ultra koltuk modelleri
2012 ultra koltuk modelleri

Yaslanma ve oturma bölgesine koyulan özel bir yay sistemi sayesinde geniş bir yatağa dönüşen 2012 ultra koltuk takımı hem oturma hem de yatak olarak oldukça avantajlı bir ürün.

2011 2012 ultra koltuk modelleri
2011 2012 ultra koltuk modelleri

2012 ultra koltuk takımında daha çok koyu renklere yer verilmiş. Evinizin klasik dekorasyonu ile harika bir uyum sağlayacak olan 2012 ultra koltuk takımı uygun fiyatı ile de her bütçeden insan kesimlerine hitap edebilecek cinsten bir ürün.

 2012 ultra koltuk modelleri
2012 ultra koltuk modelleri

6 comments

  1. evimi yeni yeni diziyorum düğünüm var yakında. ya bu ULTRA çok iyi işler yapmış valla beğendim baya.evimde kullanmalıyım bunlardan.

  2. kocam ve ben yeni evimize koltuk almayı düşünüyoruz. Bu yüzde iyi ve kaliteli bir yerden alıp bir ömür kullanacağız.bu takımları çok beğendimve bunlardan almak istiyorum.

  3. Merhaba ben bu koltuk takımalrını çok sevdim. Görür görmez almaya karar verdim.Daha değişik koltuk takımları varsa onlarında resimlerini koyar mısınız?

  4. ben kullanıyorum bu koltuklardan. reklam yapmayı pek sevmem ama adamlarında emeğinin hakkını vermek lazım. ultra rahat ultra şık ultra sağlam diyorum..

  5. ya ben bi baba koltuğu arıyorum bu arkası uzun olanlardan ama hep aynı model var daha değişik tarzda bulabileceğim bir yer var mı aceba

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.