2012 Topuklu Ayakkabı Modelleri

2012 bayan ayakkabı modasında yüksek topuk rüzgarları esiyor. Kısalan etek modasına uzayan topuklu ayakkabılar eşlik ediyor. 2012 sonbahar kış bayan ayakkabı modasındaki yepyeni ürünlerin her biri göz alıcı şıklıkta.

2012 Topuklu Ayakkabı Modelleri
2012 Topuklu Ayakkabı Modelleri

2012 Ayakkabı modellerinde metalik ve parlak renkler ön plana çıkıyor. Topuklar iyice inceliyor ve yükseliyor. Platform taban ayakkabılar yine çok moda. Siyah ve beyaz renkler 2012 model ayakkabılardaki yerini korurken kurdelelerin tekrar moda olması gözden kaçmıyor. Yeni model bayan ayakkabılarında süet deri ve hakiki deriler de çok kullanılıyor.

2012 Topuklu Ayakkabı Modelleri
2012 Topuklu Ayakkabı Modelleri

Yaz ayakkabı modasında bez ayakkabılar ön plandaydı. Son baharın gelmesiyle deri ayakkabıları vitrinlerde daha çok görüyoruz. Kışın kasvetine rağmen renklerden vazgeçmek istemeyen bayanlar için 2012 ayakkabı modasının en güzel tarafı pastel renkleri de ürünleri arasında barındırıyor olması.

2012 Topuklu Ayakkabı Modelleri
2012 Topuklu Ayakkabı Modelleri

Özellikle özel gece davetleri ve akşam yemekleri için tasarlanan topuklu ayakkabılarda değerli taşlar göze çarpıyor. Işıltılı taşlarla süslenen 2012 bayan ayakkabı modellerinde bilekten bantlı modeller yine çok gözde.
2012 Ayakkabı modasında daha çok şerit ve daha çok taş sloganı belirleyici olmuş gibi görünüyor.

2 comments

  1. topuklu ayakkabı denilince yakın çevremde akla ben geliyorum. sanırım hiç normal ayakkabım yok hepsi topuklu. ayrıca topuklu ayakkabı koleksiyonu yapmayı düşünüyorum. siz düşünün artık ne kadar çeşit olduğunu 🙂 bu seneki ayakkabılar çok hoş gerçekten. genelde tek renk ayakkabılar moda ve klişelikten uzak tercihler var. bu sene benim senem 🙂

  2. gerçekten imrendim. bel fıtığı olduğum için topuklu ayakkabı giymek yasak bana ama dayanamıyorum bu kadar güzel ayakkabıları görünce..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.