erkek-modasi-2012

2012 Sonbahar Erkek Modası

2011-2012 yılının Sonbahar sezonuna hoşgeldin diyerek artık sezona ilk adımı atmış bulunmaktayız.

Bu senenin modasını ve trendini takip etmek isteyen erkekler bu senenin modasının neler olacağını şimdiden merak etmeye başladı bile.

Geçen seneki modaya ufak bir göz attığımızda erkek giyiminde dar kot pantlonların gerçek bir moda öğesi olduğunu hepimiz hatırlıyoruz.

Bu senede dar pantlonların raflarda olucağından haberdar olabilirsiniz ancak bu sene aynı popülerliğini sürdürmeyeceği apaçık ortada.Bu senenin modasına baktığımızda bunlardan biraz sıyrılacağımız anlaşılıyor.

2012 Sonbahar Erkek Modası
2012 Sonbahar Erkek Modası

Bu senenin erkek pantlon modasına baktığımızda daha çok kargo tipi bol,rahat ve kullanışlı pantlonların raflarda boy gösterdiğine tanıklık ediceğiz.

2012 Sonbahar Erkek Modası
2012 Sonbahar Erkek Modası

Bu sene erkeklere aksesuar açısından bir göz attığımızda eski klasik şapkalar ve eldivenler raflarda boy gösterecek ve sportiflikle klasik karşıtırılacak gibi görünüyor.

2012 Sonbahar Erkek Modası
2012 Sonbahar Erkek Modası

Erkeklerin bu sene pnatlon renklerinin çok zıt görünümlerde olabileceğini söyleyebiliriz bu senenin modası erkeklerin genelde pantlonlarında tercih etmedikleri kırmızı mor ve mavi gibi renkler olucak zıtların mükkemmellğini sağlamak içinde pantlonlara klasik gömlekler ve tirikolar eşlik edecek gibi gözüküyor.

2 comments

  1. dar pantolon hiç tarzım değil ne kadar modaya ayak uydurmaya çalışsamda rahatıma daha düşkünüm. bu da bu senenin modasına uyacağım anlamına geliyor. bol rahat pantolon tam benlik. hemde sağlık açısından bol pantolon daha sağlıklı…

  2. gitgide erkekler bayanlar gibi giyinmeye bayanlarda erkekler gibi giyinmeye başlıyor buda zaten kıyametin alametlerinden birisi. erkeğe dar pantolon yakışmaz zaten bencede.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.