kareli gömlekler

2012 Moda trendleri

2012 modasında sadelik ön plana çıkıyor. Son aylarda yapılan bütün defilelerde modacılar “sade”liğin altını çizdiler.

Modada sadelik düz kumaş kullanımından geçiyor. Sade ama şık olmak için düz kumaşlar kullanın. Kumaşlarda doğal renkleri tercih edin. Stil sahibi olabilmek ve karşınızdaki insanlarda kalıcı izler bırakmak için modacılar bu iki detaya dikkat edilmesini öneriyor. Ten renginize yakın renkteki kumaşları giyinin.

Ayrıca seçtiğiniz kumaşlar hafif ve yumuşak olmalıdır. Bu yıl metal aksesuarlar da elbiselerin vazgeçilmez unsurlarından. Çok abartmamak koşuluyla metal aksesuarlara ağırlık verilebilir. Örgü çantalarla sade kıyafet desteklenmelidir.

metal aksesuarlar
metal aksesuarlar

Kareli gömlekler yine moda oluyor. Çiçekli kıyafetlerden giyinmek trendi yakından takip ettiğinizin bir göstergesi olacak.

2012 kıyafet modası
2012 kıyafet modası

Bu yılın olmazsa olmaz değişimlerinden biri dantellerde görülüyor. Sadeliğin ve nostaljinin en büyük göstergesi dantelli kıyafetler ile sağlanacak. Beyazın hakim olduğu 2012 modasında bembeyaz danteller hanımların şıklığına şıklık katacak gibi görünüyor.

Beyaz bu yılın modasıyken onu kırmızı, mavi ve lacivert renkler takip ediyor. Basit gibi görünen düz kıyafetler metal aksesuarlar ve dantelli işlemelerle hareketlendirilmiş.

kareli gömlekler
kareli gömlekler

4 comments

  1. Ben bu trendleri çok seviyorum.Bu trendler çok kullanışlı oluyor.Bende trendi kullanıyorum çok rahat bir kıyafet.Trendleri size de tavsiye ederim.

  2. desenize eski danteller işe yarayacak.bu moda sayesinde sandıkları bekleyen danteller gün yüzüne çıkacak.

  3. ben bi erkek olarak böyle giyinmiş bir kızı daha çok hoş buluyorum. sanırım benm zewkime hitap eden kıyafetler bunlar oluyor. sevgilime hediye alcağım zaman bunlarıda gözden geçirmeliyim=)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.