2012 Gucci baharlık trenckot modelleri

Trenckotlar icat edildikleri ilk andan beri tüm kadınların tereddütsüz gardroplarına eklediği ender giysiler arasında yer alır. Geçiş mevsimleri olarak nitelendirilen ilkbahar ve sonbaharın modası her zaman trençkotlara da bir yer ayırır.

Tüm kıyafetlerle uyumlu bir biçimde kombinlenmeyi başaran trençkotlar, son yıllarda siyah veya haki renklerin dışında yeni modelleri ile de modanın gerisinde kalmamış, kendini yenilemeyi başarmıştır. 2012 trençkot modası ise tüm zamanların en renkli trençkotlarının ortaya çıkacağına işaret ediyor.

2012 Gucci baharlık trenckot modelleri
2012 Gucci baharlık trenckot modelleri

2012 Gucci baharlık trençkot modelleri arasında ekose, çizgili, yılın en gözde deseni olan leopar ve özel bir bölümde değerlendirilen çiçekli desenler her kadının zevkine göre seçim şansı tanıyor.

2012 Bahar döneminin sanılandan sıcak geçmesi beklentisi nedeni ile trençkotlarda da daha sade ve açık modeller dikkat çekmekte. Yaz geçişi için çiçeksi renkler ilk göze çarpanlar arasında bulunuyor.

2012 Gucci baharlık trenckot modelleri
2012 Gucci baharlık trenckot modelleri

Taba renginin yoğunlukla kullanıldığı 2012 Gucci baharlık trençkotlarında leopar desenli kısa modeller de ilk kez beğeniye sunuluyor. Genellikle uzun boylu kadınlar tarafından tercih edilens trençkotlara kısa boylu kadınlar için de özel tasarımlar yapılmış durumda.

2 comments

  1. trenckotlar bence çok güzel bir kıyafet türü.neden diye sorarsanız hem kıyafetlerin üzerine uyuyor hemde çok kullanışlı.Bu yüzden trenckotlar tercih edilen bir giysi türü.

  2. yeliz hanıma katılmakla birlikte bunlara aşık oldum şimdiden almak istiyorum. hiç değilse ewde bir iki kere giyer aynada bakarım sonrada dua ederim bahar gelsin diye=)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.