2012 Gece Kıyafetleri

En önemli etkinliklerin ve kalabalık cemiyet buluşmalarının genellikle akşamları yapılır ve gecenin geç saatlerine kadar devam eder. Bayanlar da şıklık yarışına daha çok gece etkinliklerinde girerler.

2012 Gece Kıyafetleri
2012 Gece Kıyafetleri

2012 Sonbahar – Kış Gece Kıyafet trendleri birbirinden iddialı parçalardan oluşuyor. Keskin çizgilerin yerini 2012 gece kıyafetlerinde daha yumuşak çizgiler alıyor. Geometrik şekillerle hareketlendirilen gece kıyafetlerinde baskın renk yine siyah ve koyu tondaki renkler.

Gece kıyafetinde rahatlık ve şıklık önemli aranılan özelliklerdendir. Uzun saatler bozulmadan kalacak kumaş seçimi de çok önemlidir.

2012 Gece Kıyafetleri
2012 Gece Kıyafetleri

Asimetrik kesimler, her vücuda uyum sağlayan özellikte oldukları için kadınlar 2012 gece kıyafeti modasında da asimetrik kesimli modelleri tercih ediyor. Yeni tasarım gece kıyafetlerinde tek askılı kıyafetler yine ön planda. Tek askılı gece kıyafetlerinin çokça tercih edilmesinde asil bir görüntü sağlaması gelmektedir.

Gece kıyafeti seçerken mevsime göre hafif veya kalın kumaşları tercih ediniz. İç karartmayan canlı renklerin hakim olduğu yaz gece kıyafetlerinin aksine bu yılın modası sıcak renkler ve siyah.

2012 Gece Kıyafetleri
2012 Gece Kıyafetleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.