2012 Garaj kapısı stickerları

2012 yılı garaj kapısı stickerlerinin yılı olacağa benziyor. Profesyonel olarak düşünülmüş ve duvar kağıdı tarzına göre üretilmiş olan 2012 Garaj Kapısı Stickerları özellikle gençlerin çok severek kullandığı ürünler.

garaş kapısı stickerları 2011
garaş kapısı stickerları 2011

3 boyutlu teknolojinin her alanda kendini göstermesinden sonra stickerlar da bundan nasibini aldı. 3 boyutlu stickerlar ilginç görüntüleri ile dikkat çekiyor.

2011 stickerları
2011 stickerları

3 boyutlu garaj kapısı stickerları o kadar etkileyici ve gerçekçi ki insan bu stickerları gerçek sanıp rahatlıkla kazaya uğrayabilir. Bu nedenle bu tip stickerleri duvarlara çok dikkatli yapıştırmak gerekli.

5 comments

  1. 3 boyutlu kapımı insan farkedemez çarpar o kapıya=) sonrada komik videolar arasında yerini alır. şaka bir tarafa çok güzel duracaklarına eminim. şahsen arabam ve garajım olsa öyle bişey yaptırmayı düşünürüm=)

  2. bide düşün ordan çıktığında ki arabanın gizemini 🙂 aslında sadece garaj kapısını değil evin tüm dış cephesini böyle yapacaksın. çok güzel durur bence. ya da uçuk kaçık birisi olduğum için bana öyle geliyordur 🙂

  3. valla gerçekten uçuk kaçık bir fikir olur o ne öyle. evi nasıl tarif etceksin insanlara orda kelebekler var bak aha orası bizim ev=)

  4. bende var bu stickerlardan ama hiçte abarttığınız kadar yok yani sadece görsel olarak iyi duruyor onun dışında pek bişey yok yani abartmayın lütfen=)

  5. muhteşem duruyorlar ben bir keresnde görmüştüm ve baya özendiğimi söyleyebilirim. hemde aynen ilk fotodaki gibiydi evin içinde sokak havası yaratılmıştı:)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.