2012 doğuş koltuk takımı

Ülkemizin en sevilen koltuk modelleri arasında yer alan Doğuş koltuk takımları, 2012 yılı modelleri ile rahat kullanıma yepyeni bir boyut kazandırıyor.

doğuş koltuk modelleri 2012
doğuş koltuk modelleri 2012

Doğuş koltuk takımları 2012 yılında hem oturma alanı hem de renk olarak yenilenmiş durumda.

doğuş koltuk modelleri
doğuş koltuk modelleri

Koyu renklerin dikkat çektiği 2012 doğuk koltuk takımlarında deri kaplamalar şık bir görüntü oluşturmuş.

doğuş koltuk modelleri 2011 2012
doğuş koltuk modelleri 2011 2012

Farklı aksesuarlarla desteklenen modeller sade görünüm isteyenler ancak şıklıktan vazgeçemeyenler için harika bir seçenek durumunda. Doğuş koltuk takımları uygun fiyatları ile de her bütçeye rahatça ulaşmayı başarıyor.

8 comments

  1. ben ilk modeli çok beğendim. evimde farklı bi hava yaratacığını düşünüyorum. peki doğuş un konya da fabrikası var mı tam olarak bilemiyorum ben buraya yeni yerleştiğim için. veya da konya yakınlarında da olabilir. en yakın nereden bulabiliriz ?

  2. koltuk takımları gerçekten çok güzelmiş eşimle yeni eve çıkıcaz tüm eşyaları yenilemek istiyoruz bunlardan alabiliriz nerden alabileceğimizi sylerseniz sevinirim

  3. Dekorasyon başlığı altında daha bilgilendirici ve daha fazla seçeneğe sahip bir yazı düzenleye bilirdiniz. Bu seçenekler açıkcası benim dekorasyon adına ufkumu genişletmiyor. Teşekkürler.

  4. doğuş mobilyanın kendi sitesi ne ki çok şey beklyosunuz burdan uzaylı. bence gayet iyi olmuş.=)

  5. Bu koltuk takımları çok hoş duruyor.Özellikle birinci model çok güzel duruyor.Eğer koltuk takımı alacaksanız bu modelleri tavsiye ederim.

  6. son yıllarda doğuş daha çok duyurmaya başladı adını önceden hiç hatırlamyorum. görünüşe göre diğer ünlü markaların yerine gelmiş bile çok konforlu ve gösterişli gözüküyorlar.

  7. doğuş mobilya gerçekten kaliteli ürünler veren bir şirket fakat fiyatları ilk çıkmalarına nazaran pahalandı, kalite-fiyat oranındaki uçurum baya azaldı.

  8. son fotoğraftaki takıma bayıldım resmen tek kelimeyle harika yeni bir takım almıştım şimdi bunu burada gördüğüme pişman oldum:s

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.