2012 cam avizeler

Avizelerin modasının geçtiğini ve artık sadece eski evlerde görüleceğini sananlardansanız çok yanılıyorsunuz.

2012 cam avizeler
2012 cam avizeler

Cam ve kristal avizeler 2012 yılı ile birlikte geri döndüler. Bu ihtişamlı dönüş avizelerde eskiye nazaran büyük değişimler de getirmiş durumda.

2011 2012 cam avizeler
2011 2012 cam avizeler

Özellikle avize boyutları eskiye göre oldukça büyük. Bu durumun artı yönü yüksek fiyatlı bu avizelerin artık çok daha kolay şekilde dikkat çekebilecek olması.

zümrüt camlı avizeler
zümrüt camlı avizeler

Avizelerde aydınlatmalara da önem verilmiş.

2012 avize modası
2012 avize modası

2012 cam avizeleri sadece çok ışık vermek yerine doğru ve tasarruflu aydınlatma için tasarlanmış ve üretilmiş durumda.

13 comments

 1. ya bu avizeler çok hoş görünüyor. abime ev hediyesi ne alalım diye düşünürken aklıma çok iyi bi fikir geldi bu avizeler çook hoş bi hediye olacak teşekkürler 🙂

 2. çok hoş görünüyorlar odayı aydınlatırken içinizide aydınlatacak avizeler fakat sararma falan olur mu bu avizelerde onu merak ediyorum. bilgi verebilecek birisi varmı.

 3. avizeler gerçekten süper büyük olanları tavanı yüksek olan yerlerde kullanmak daha mantıklı. o şirin küçük olanlarıda daha basık evlerde. çok şıkmış. evlenmeden önce evimi sanırım bu sitede tasarlayacağım=)

 4. böyle büyük avizeler dedemin evinde vardı ve hep belleğimde güzel bir yer etmiştir. her gittiğimde saatlerce izlerdim zıplayıp değmeye çalışırdım 🙂

 5. ya bu avizelerin sağlığa zararı olduğunu duymuştum ben .bazıları radyasyon yayıyor denilmişti bi ara. gerçekten bunun aslı var mı acaba ?

 6. bence evi güzelleştiren eşyalardan en güzeli avizedir burdaki modeller gerçekten çok güzelmiş özellikle 3. sıradakini çok beğendim bunları nerden alabilriz?

 7. radyasyon yayması için radyasyon üretmesi gerekmez mi bence çok saçma radyasyon falan. o florasan satanların ürettiği bir palavradır bence=))

 8. Bu avizeler çok güzel.Bende avize alacaktım bu avize modellerini çok beğendim ve bu modellerden arıyorum bulursam alacağım.

 9. ben aileme yeni ev yaptırıyorum herşeyin istediğimiz gibi olmasına özen gösteriyoruz ve baktık bu avizelerden bazıları çok hoşumuza gitti son aşamada bunlardanda alabiliriz ama nerde bulabileceğimiz hakkında da bilgi alabilirsek hoş olur

 10. bu avizeler gerçekten insanın içini aydınlatır. çok hoşlar ama benm evime göre braz lüksler sanırım :/

 11. aa benim avizelerimden:) görünce çok mutlu oldum 2. fotoğraftakini aldık bizde. burada olduğunu bilseydim diğer seçeneklerdende tercih edebilirdim çünkü hepsi eş güzellikteymiş:)

 12. avizeler gerçekten baya afilliymiş. eve girenlerin ilk ilgisini avizelerin çekeceğinden eminim, ama evinde bu avizeyi taşır nitelikte lüks olmalı benim kanımca. normal bir eve böyle bir avize alırsanız gayet sırıtacaktır.

 13. avizeler göz kamaştırıyor büyük ihtimal fiyatları da göz kamaştırıyordur:) fiyatları hakkında bilgisi olanlar var mı aceba ben bir iki site daha dolaştım bulamadım..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.