2012 Bayan Çizme Modelleri

Hava sıcaklıklarının düşüşü ve sonbahara girmemizle birlikte bayanlarımızın şimdiki düşünceleri kış için botmu olucak? çizmemi olucak? sorularına veya hangisi yeni moda sorularına muhakkak kaymaya başlamıştır.

2012 Bayan Çizme Modelleri
2012 Bayan Çizme Modelleri

Geçen kışın modasına yakın bir bakış attığımız kısa botlar bayanlarımızın gözdesi halin gelmişti ancak bu seneki modaya baktığımızda botların satş raflarına fazla çıkmayacağı görmemiz mümkün olacak.Bu seneki bayan kış modasına baktığımızda çizmelerin ön planda olduğunu ve mağazalardaki satış raflarını süslediğine tanıklık edeceğiz.

2012 Bayan Çizme Modelleri
2012 Bayan Çizme Modelleri

Bu senenin bayan çizme modasına baktığımızda normal kumaş veya deri yerine süet çizmeler yeni trendimiz olarak gözüküyor.Uzun ve süet çizmeler bu sene bayanlarımızın ve tezgahlarımızın gözdesi haline gelicek bunun yanı sıra bot olarakda incelemeye aldığımızda süet modası bayan botlardada geçerli olucak gözküyor.

2012 Bayan Çizme Modelleri
2012 Bayan Çizme Modelleri

Bu seneki kış modasında bayanlarımızda kısa çizmeleri pek göremeyeceğiz. Yeni modanın genel bölümünü süet uzun çizmelerin kapladığını rahatlıkla söyleyebiliriz.Emin olunan başka bir konu ise bayanlarımız bu kış hem modaya uyucaklar hemde üşümekten tamamiyle uzak olucaklar.

4 comments

  1. modeller çok güzel bu sene göz zevkimiz gerçekten doycak fakat çizmelerin rahatlığıda gösterişleri gibi olur umarım.. çünkü rahat olmayan ayakkabılar birçok zarar veriyor insanlara varis ve bel fıtığını tetikliyor her hastalığın başı aslında ayaklardan geçiyor. üretici firmalarda buna önem vermeye başlar umarım..

  2. bu sene de kahverengi ve taba modası hala yerini koruyor diyebiliriz sanırım renklere bakılırsa 🙂

  3. ya bu ilk modeldeki kahverengi çizmenin fiyatını sorabilir miyim ? bi de markası konusunda bilgi isteyecektim.. harika görünüyor

  4. ohaa tam istediğim model burda ilk resimdeki kahverengi çizmeyi istiyorum nerden ulaşabilirim çabuk söyleyin kaçırmamam lazım o çizmeyi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.