2012 banyo dekorasyon önerileri

Banyo Dekorasyonunda 2012 modası farklı mobilyaları bir arada kullanmak şeklinde gelişiyor. Banyo dekorasyonunuzda değişiklikler yapmak istiyorsanız 2012 banyo modası tam da size hitap edecek gibi görünüyor.

2012 banyo dekorasyon önerileri
2012 banyo dekorasyon önerileri

Banyolarda fayans renkleri ile dolap renklerini aynı seçmek bu yıl çok moda. Beyaz renk banyo dolaplarında yine hakimiyetini koruyor. Banyoları estetik dolaplar ve lavabolar gibi unsurlarla daha da keyifli bir ortam haline getirmek mümkün. Modern çizgiler taşıyan banyo dolaplarının yanında birbirinden şık dekoratif aksesuarlar da kullanılmalıdır.

2012 banyo dekorasyonları
2012 banyo dekorasyonları

Lavabo ve küvet modellerinde oval tasarımlar yine çok rağbet görüyor. Bundan dolayı banyo dolapları ve lavabo altı dolapları da keskin çizgilerden uzak olarak tasarlanmış. Duşa kabin, lavabo ve banyo dolapları hatta kullanılan fayanslar uyum içerisinde olmalıdır.

2012 banyo dekorasyonlarında ipuçları
2012 banyo dekorasyonlarında ipuçları

Banyoda insan huzuru bulur ve arınır. Bundan dolayı dekorasyonda sadelikten kaçınmamak gerekir. Banyo dolaplarında mat renklerin seçimi buhar ve nem gibi olumsuzlukları örtmeye yetecektir.

Neme dayanıklı süper kalite banyo dekorasyon ürünleri bu yılın sektör uygulamalarının başında geliyor. Banyo dekorasyonunda 2012 modası oldukça özgürlükçü biz çizgi taşıyor.

12 comments

 1. off harika görünüyorlar.. bunlardan ikinci olanının hangi firma tarafından yapıldığını öğrenebilir miyim ya bende düşünüyorum ayrıca renkleri çok hoş görünüyor 🙂

 2. mükemmel duruyorlar gerçekten modayı çok iyi takip eden bir site para verip üye olsan sitelere bulamazsın.

 3. Gördüğüm kadarıyla seçenekler geniş banyolara yönelik. Bende dar banyolar için bir kaç öneride bulunmak isterim. Küçük ebatlarda eşyaların yanı sıra duvara monteli klozetler yerden tasarruf etmemizi sağlayacaktır. Ayrıca bol mıktarda ayna mekanı daha geniş gösterecektir. Renk olarak mavi ve bayazı banyo için daha ferah ve rahatlatıcı buluyorum.

 4. evimin banyosu böyle olursa orda yaşarım heralde çok beğendim bir gün zengin olursam kesinlikle 3. fotoğraftaki gibi bir banyom olacak.

 5. ya bu banyolar harika görünüyor. eskiden banyolara falan hiç özen gösterilmezdi ama şimdikiler harika valla. gerçekten çok hoş dekorasyonlar olmuş

 6. banyoda büyük dolaplar olmamalı zaten ne kadar geniş olursa olsun bence. ve ısı dengesi açısından tavanı yüksek ve havalandırmalı olmalı benim fikrim yoksa aynada yüzünüzü göremyorsunuz saç kurutma makinasıyla buharı dağıtmadıktan sonra=)

 7. bunlar çok güzel fakat iki üç yıl sonra modası geçecek ve birsürü paraya mal olcak sonuçta. modası geçmeyecek türden mobilyalarda sergilerseniz sevinirim.

 8. çok güzel duruyor hepside evlenince banyomun bu modellerden birisi olmasını isterim ama fiyatları hakknda bilgilendirme yaparsanız sevinirim

 9. banyoyla ilgili baya fantazileriniz varmış arkadaşlar=) gerçi bu banyolarda gerçekten fantastik görünüyorlar.

 10. yapacak yorum bulamıyorum gerçekten çok güzeller. bir evim olsa böyle bi banyomun olmasını isterdim:)

 11. bu fotoğraftakiler sanırım saray yavrusu banyosu. günümüzde saraylar yapılıyor olsaydı sanırım banyoları böyle olurdu. çok zenginler için çok güzel seçenekler sunulmuş:)

 12. herşey hoş güzelde o ilk fotodaki hayvan ne çok merak ettim we ne işe yarıyor hawlu falan koymak içinmi acaba? meraktan çatlycam valla:)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.